„Kupione i co dalej?!” w maju na kanale Domo+

Boom budowlany jednoznacznie pokazuje, że Polacy zaczęli kupować nowe mieszkania, które najczęściej sprzedawane są w stanie „developerskim”.
 
Więc sam zakup to dopiero początek, a przed nami cały proces urządzania! Bardzo często w takich sytuacjach okazuje się, że koszty planowanego remontu przewyższają budżet. I co wtedy? Czy warto rezygnować z jakościowych elementów wyposażenia, a może warto szukać dodatkowych środków na remont? A może jest jeszcze jakieś inne wyjście? Odpowiedź na te i wiele innych pytań w programie „Kupione i co dalej?!”.
 

 
Razem prowadzącą Martą Czerkies, architektem odpowiedzialnym za projekt i wykonanie remontów mieszkań widzowie zobaczą cały proces urządzania w oparciu o poszukiwanie rozwiązań, które pozwolą Bohaterom zamieszkać w przestrzeni dopasowanej do ich potrzeb.
Marta, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu będzie pokazywała jak uniknąć podstawowych błędów. Na co zwrócić uwagę czytając oferty podwykonawców. Jak planować wydatki, w jakiej kolejności prowadzić remont, oraz jak ustrzec się przed błędami młodości wynikającymi z niewiedzy.
Premiera: Maj 2018


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *