Kupując Telewizor Sony możesz odebrać aż do 2000 zł!

Firma Sony przygotowała atrakcyjną promocję Cashback, dzięki której między 5 lipca a 1 sierpnia, przy zakupie wybranych modeli telewizorów Bravia XR 75 cali i większych, kupujący będzie mógł odebrać zwrot gotówki nawet do 2 000 zł!

 

CASHBACK – odbierz aż do 2000 ZŁ

W ramach promocji Sony oferuje szeroką gamę 75”, 77”, 83” oraz 85-calowych telewizorów. Oprócz topowych OLEDów A90J oraz z serii A80J, promocja obejmuje również tegoroczne flagowce z serii telewizorów LCD Z9J, X95J i X90J.

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

 

 

Powyższa promocja trwa od 5 lipca do 1 sierpnia, a rejestracja formularza zgłoszeniowego jest możliwa między 5 lipca a 29 sierpnia 2021. Cashback dotyczy wyłącznie wybranych modeli telewizorów oraz jest realizowany jedynie w autoryzowanych sklepach sieci partnerskiej Sony, których lista umieszczona jest poniżej.

Sklepy biorące udział w promocji CASHBACK:

  • Sony Centre
  • RTV Euro AGD
  • Media Markt
  • Media Expert
  • Neonet

W celu uzyskania odbioru gotówki, należy najpierw upewnić się, że wszelkie kryteria zwrotu zostały spełnione, a następnie zarejestrować zakupiony produkt na stronie www.sony.pl/cashback/tv i w ciągu 28 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przez organizatora oczekiwać zwrotu na podane przy rejestracji konto bankowe.

Ceny produktów mogą różnić się w zależności od dystrybutora. O dokładnych cenach produktów decydują kierownicy sklepów w sieciach sprzedaży.

Regulamin promocji oraz pełna lista produktów objętych promocją Cashback znajdują się na stronie www.sony.pl/cashback/tv.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *