Kurs języka angielskiego online z „Gazetą Wyborczą”


Już jutro – w środę, 7 lutego br. z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić voucher na 3-miesięczny
 kurs angielskiego online firmy eTutor.

 

 

Voucher ze specjalnym kodem zapewnia 3 miesiące nauki języka angielskiego. Z kursu można korzystać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, wszędzie i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu (na komputerze, tablecie i na smartfonie).

Aby aktywować dostęp, wystarczy wpisać kod z vouchera na stronie etutor.pl/karta i założyć konto. Po założeniu konta wystarczy wykonać test powitalny i można rozpocząć naukę. Kod należy aktywować najpóźniej do końca lutego br.

Więcej informacji można znaleźć w serwisie Wyborcza.pl.

eTutor to największa w Polsce platforma do nauki angielskiego. Użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich poziomów zaawansowania (od A1 do C2) i sami decydują o celach i tempie swojej nauki. W rezultacie poznają język bez ograniczeń i bez stresu.

Cena „Gazety Wyborczej” z voucherem na kurs języka angielskiego online to 19,99 zł. Wydanie wspiera promocja w telewizji (TVN, stacje tematyczne) i na nośnikach reklamy wewnętrznej (ekrany w Tramwajach Warszawskich), a także autopromocja. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu „Gazety Wyborczej”, za zakup mediów odpowiadało Blue449. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *