Kwalifikacje i konkursy w Niżnym Tagile w Eurosporcie 1 i Eurosport Player

Przed nami kolejny weekend ze skokami narciarskimi! Tym razem skoczkowie, w tym Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Stefan Hula i Maciej Kot będą rywalizować na skoczni Aist w Niżnym Tagile. Widzowie Eurosportu 1 i Eurosport Player będą mogli obejrzeć na żywo piątkowe kwalifikacje (15:15) oraz oba konkursy indywidualne: w sobotę od 15:15 i w niedzielę od 16:00.

 

W tegorocznym kalendarzu Pucharu Świata jest tylko jedna skocznia, na której Kamil Stoch nie wskoczył do tej pory na podium – Aist w Niżnym Tagile. Potrójny mistrz olimpijski nigdy w karierze nie zaczął jednak sezonu tak dobrze jak teraz, więc trudno nie mieć nadziei na odczarowanie rosyjskiego obiektu. W znakomitej dyspozycji od pierwszych zawodów w Wiśle jest także Piotr Żyła. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata obaj Polacy ustępują miejsca jedynie Ryoyu Kobayashiemu, który w miniony weekend w spektakularnym stylu wygrał dwa konkursu w Kuusamo. Poza Stochem i Żyłą o wysokie miejsca powalczą także Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Stefan Hula i Maciej Kot. Dwaj ostatni nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych – być może uda im się odwrócić tę tendencję już w weekend.

Nim skoczkowie przystąpią do rywalizacji o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej, czekają ich piątkowe kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego, które pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player. Transmisja rozpocznie się o 15:15. W sobotę i niedzielę Eurosport 1 oraz Eurosport Player pokażą na żywo oba konkursy indywidualne – pierwszy od 15:15 w sobotę, drugi od 16:00 w niedzielę.

Więcej informacji o skokach narciarskich, w tym najlepsze skoki, wywiady ze skoczkami i ekspertami oraz artykułu i analizy na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Eurosport Player

  • Piątek, 15:15, kwalifikacje, Niżny Tagił
  • Sobota, 15:15, pierwszy konkurs indywidualny, Niżny Tagił
  • Niedziela, 16:00, drugi konkurs indywidualny, Niżny Tagił

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *