MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanałach Cinemax

Miasto na wzgórzu, odc. 1 (City On A Hill Ep. 01) – historia sojuszu między idealistycznym prokuratorem a skorumpowanym agentem FBI, który zmienił oblicze Bostonu (premiera pierwszego odcinka 1 kwietnia, kolejne w czwartki, Cinemax2).

 

 • Hotel Coppelia (Hotel Coppelia) – dramat rozprawiający się z trudną dominikańską przeszłością i opowiadający o amerykańskich wpływie na historię tego małego karaibskiego kraju (premiera 3 kwietnia, Cinemax2)
 • 150 milionów magicznych wróbelków (150 Million Magical Sparrows (Aka. Jhalki))  zniknięcie młodszego brata sprawia, że dziewięcioletnia dziewczynka wyrusza w podróż z misją odnalezienia go za wszelką cenę. Sześć statuetek International Independent Film Awards (premiera 4 kwietnia, Cinemax2)
 • Wysoki sądzie (Your Honor! (2019)) – po tym jak sędzia wydaje surowy wyrok, brat skazanej zaczyna go nachodzić z nadzieją na skrócenie czasu trwania jej kary. Film drogi i zarazem opowieść o zbrodni i karze (premiera 5 kwietnia, Cinemax)

 • Ostatnia rozmowa (Last Call (2019)) – nagrany w dwóch pojedynczych ujęciach i kręconych jednocześnie w dwóch różnych częściach miasta dramat pokazuje odbywającą się w czasie rzeczywistym przypadkową rozmowę dwójki nieznajomych. Nagroda na CKF International Film Festival (premiera 10 kwietnia, Cinemax2)
 • Koszerny pocałunek (Kiss Me Before It Blows Up)  komedia pomyłek sprawia, że życie rodzin dwóch zakochanych w sobie lesbijek przewraca się do góry nogami. Nagroda na Berlin Jewish Film Festival (premiera 12 kwietnia, Cinemax)

 • Ja nieistniejące (Being Impossible)  nieśmiała krawcowa z małego miasteczka w Kolumbii odkrywanie niespodziewanie, że urodziła się niejednoznacznymi cechami płciowymi. Nagroda na Madrid International LGBT Film Festival (premiera 17 kwietnia, Cinemax2)
 • Gundala (Gundala) – indonezyjski komiksowy superbohater i jego alter ego wkraczają do kinowego wszechświata, aby stoczyć walkę ze złem (premiera 18 kwietnia, Cinemax)
 • Bez dokumentów (Undocument) – kompilacja czterech historii przedstawiających różne dylematy, z jakimi muszą się mierzyć nielegalni imigranci podczas swoich podróży. Trzy nagrody Bucharest Film Awards (emisja 18 kwietnia, Cinemax2)
 • Czarny niedźwiedź (Black Bear) – w domku nad jeziorem para przyjmuje w gościnę kobietę, w filmach której chcą szukać inspiracji. Trio szybko rozpoczyna niebezpieczną grę pełną pożądania, manipulacji i zazdrości (premiera 19 kwietnia, Cinemax)

 • Oko bez twarzy (Eye Without A Face) – samotny haker komputerowy, który spędza dni i noce na szpiegowaniu pięknych kobiet w swojej okolicy, niespodziewanie sam staje się ofiarą (premiera 23 kwietnia, Cinemax)
 • Nagie zwierzęta (Naked Animals) – pięcioro dorastających w małym niemieckim mieście przyjaciół musi zdecydować, czy zostać czy opuścić rodzinne strony po ukończeniu ogólniaka. Nagroda na MFF w Berlinie (premiera 24 kwietnia, Cinemax2)
 • Na ringu z rodziną (Fighting With My Family) – oparta na faktach opowieść o dzieciach byłego wrestlera, które marzą o dołączeniu do WWE. Dwayne ‘The Rock’ Johnson w jednej z głównych ról (premiera 25 kwietnia, Cinemax)
 • Wdech, wydech (Inhale-Exhale) – zbliżająca się do czterdziestki kobieta po wyjściu z więzienia próbuje na powrót odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie. Dwie nagrody na MFF w Szanghaju (premiera 25 kwietnia, Cinemax2)
 • Dobranoc (Da Yie (Aka. Good Night)) – obcokrajowiec spotyka w Ghanie dwoje dzieci i zabiera je w nieoczekiwaną podróż. Cała trójka tak dobrze się dogadują, że mężczyzna zaczyna kwestionować swoje początkowe intencje. Film krótkometrażowy eksplorujący temat poczucia winy. Nagroda na Berlin Interfilm Festival (premiera 26 kwietnia, Cinemax)

Seriale:

 • Miasto na wzgórzu, odc. 1 (City On A Hill Ep. 01) – historia sojuszu między idealistycznym prokuratorem a skorumpowanym agentem FBI, który zmienił oblicze Bostonu (premiera pierwszego odcinka 1 kwietnia, kolejne w czwartki, Cinemax2)
 • Six II (Six II) – serial opowiadający o amerykańskim oddziale żołnierzy do zadań specjalnych walczących na wojnie w Afganistanie (kontynuacja, Cinemax)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *