MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanale Crime+Investigation

W kwietniu na Crime+Investigation Polsat poznamy nowe historie Polskich zabójczyń, sprawdzimy, jaki jest Motyw mordercy i dowiemy się, jakie są Dowody zbrodni.

 

POLSKIE ZABÓJCZYNIE
Polish Killer Women s6
W środy o 22:00 od 5 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
4×60’

„Polskie Zabójczynie” powracają do Crime+Investigation Polsat w nowym sezonie. Od lat przyglądamy się historiom Polek, które dopuściły się najgorszych czynów – pozbawiły życia inną osobę. To historie dzieciobójczyń, kobiet, które zabiły mężów, partnerów, kochanków, kobiet zazdrosnych, kobiet zranionych, kobiet domagających się sprawiedliwości albo wołających o uwagę. Każda historia wiąże się z innym motywem.

MOTYW MORDERCY
Motive To Murder S1b
Od poniedziałku do piątku od 20:00 od 10 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
22×30’

„Motyw mordercy” przedstawia fascynujące, dynamiczne i kryminalistyczne spojrzenie na niektóre z prawdziwych przypadków morderstw, które trafiły na pierwsze strony gazet na całym świecie: od zbrodni namiętności i oportunistycznych zabójstw, po morderstwa bez motywacji i akty terroryzmu. Program MOTYW MORDERCY to kryminalistyczna analiza prawdziwych morderstw, które wstrząsnęły opinią publiczną na całym świecie. Twórcy programu zadają sobie pytanie: jaki był motyw?

Przyglądają się zbrodniom z namiętności, oportunistycznym zabójstwom i aktom terroryzmu. Analizują także okrutne zbrodnie, których sprawcy działali bez wyraźnego motywu. Czarna wdowa, która zamordowała pięciu mężów. Masowe samobójstwo sekty religijnej, dokonane głęboko w południowoamerykańskiej dżungli. Wybitna rodzina polityczna zamieszana w tajemnicze morderstwo brytyjskiego biznesmena w Chinach. Każdy odcinek przedstawia fascynującą, prawdziwą historię kryminalną, oglądaną pod każdym możliwym kątem, od motywu morderstwa po przebieg śledztwa.

Dowody zbrodni
Cold Case Files S3
W czwartki o 21:00 od 20 kwietnia na Crime+Investigation Polsat
10×60’

DOWODY ZBRODNI to serial opowiadający o śledztwach dotyczących przestępstw, które przez lata pozostawały nierozwiązane. W poszczególnych odcinkach obserwujemy pracę detektywów, ale też towarzyszymy rodzinom ofiar, które za wszelką cenę pragnęły oddać sprawiedliwość zmarłym. Począwszy od historii dziecięcego wspomnienia przestępcy o śmierci siostry, aż po masowe badania DNA, które mają doprowadzić do wykrycia zabójcy – detektywi sprawdzają każdy trop, który może pomóc w rozwiązaniu zagadki zbrodni liczącej nawet 30 lat, by w efekcie postawić jej sprawcę przed sądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *