Kwiecień na kanale Extreme Channel

Przez cały kwiecień Extreme Channel będzie dostępny dla wszystkich abonentów Polsat Box! Każdy, kto ma dostęp do platformy Polsat Box, będzie mógł śledzić wszystkie wydarzenia emitowane na kanale. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by wypełnić ramówkę najbardziej emocjonującym, pełnym adrenaliny kontentem!

 

WWE Wrestlemania!

Największe wydarzenie w kalendarzu WWE powraca już w kwietniu – Wrestlemania 38! Całą akcję, filmowaną przez dwa dni w Dallas w Teksasie, będziecie mogli zobaczyć już w środę 6 kwietnia od 17:00 podczas jednego niesamowitego widowiska na kanale Extreme. Czeka na Was ponad 7 godzin akcji w ringu z największymi starciami tego roku! Najważniejsze wydarzenia z karty tytułowej to między innymi: walka o wszystko pomiędzy mistrzem WWE Brockiem Lesnarem a mistrzem Universal Romanem Reignsem, Charlotte Flair broniąca tytułu mistrza kobiet SmackDown przeciwko Rondzie Rousey oraz starcie marzeń pomiędzy Edge’em i AJ Stylesem. Nie przegap ani sekundy tego wydarzenia – wyłącznie na Extreme!

WWE – przez cały kwiecień

Oprócz Wrestlemanii możecie także śledzić wydarzenia z udziałem swoich ulubionych (lub
najbardziej znienawidzonych!) gwiazd WWE podczas wszystkich dużych widowisk na kanale
Extreme:

Smackdown
premiera w każdy wtorek o 21:00, powtórki w piątki o 20:00

RAW premiera w każdy czwartek o 20:00, powtórki w soboty o 17:00

Main Event & NXTpremiera w każdą sobotę o 15:00 i 20:00

Nie zapomnijcie również o zmianach w ramówce zapewniających jeszcze więcej okazji, by oglądać WWE:

Niedzielna dawka WWE: RAW 15:00, Smackdown 18:00, NXT 20:00, Main Event 21:00

Dodatkowe powtórki:

Środa – Main Event 16:00, Smackdown 17:00

Piątek – RAW 16:00

Nitro Circus: All Access

All Access to przepustka za kulisy i możliwość dołączenia do Travisa Pastrany i jego zespołu. Travis z drużyną robią wszystko, by przekroczyć wszelkie granice w sportach akcji. Poznajcie bohaterów – zarówno tych doświadczonych, jak i zupełnie nowych zawodników próbujących wyrobić sobie markę. Uczestnicy skaczą coraz wyżej, jeżdżą coraz szybciej i imprezują coraz mocniej,
korzystając z nowych formatów „big-air” i technologii rampowych. Nitro-Circus: All Acccess będzie emitowany w piątkowe i sobotnie wieczory o 22:00.

FighLng Fit

FighLng Fit to reality show, w którym zwykli ludzie z różnych środowisk są szkoleni przez
profesjonalistów, by stać się bokserami w białych kołnierzykach! Od młodej mamy, która z trudem zrzuca zbędne kilogramy, po zapracowanego faceta, który znajduje każdą wymówkę, by nie ćwiczyć – każdy widz znajdzie tu kogoś, z kim będzie mógł się utożsamić. Program rejestruje wzloty i upadki
na ich sportowej drodze i śledzi brutalny reżim treningowy, który zmienia ich w prawdziwych wojowników! Program FighLng Fit będzie nadawany na kanale Extreme w dni powszednie o godzinie 11:00 od 11 do 28 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *