Kwiecień na kanale Polsat Viasat Explore

W tym miesiącu szczególnej uwadze Polsat Viasat Explore poleca: Premierę 6. sezonu serii „Taaaki karp!”, w której nasi ulubieni wędkarze udają się do Francji, gdzie odwiedzają najpopularniejsze jeziora tego kraju, znane na całym świecie z imponujących ryb. Premierę 2. sezonu serii „Australijscy łowcy bydła”, w której będziemy śledzić dalsze losy nieustraszonych łowców bydła w najdalszych zakątkach australijskiego outbacku.

 

Taaaki karp!

Premiera: sobota 9 kwietnia, godz. 20:00

Sezon: 6
Liczba odcinków: 1 x 90, 3 x 30 min
Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ wędkarstwo
Tytuł oryginalny: Monster Carp
Rok: 2021

W 6. sezonie programu nasi ulubieni wędkarze udają się do Francji, gdzie odwiedzają najpopularniejsze jeziora tego kraju, znane na całym świecie z imponujących ryb. Ali, Tom i Neil zaczynają od Carcès, które jest dużym jeziorem powstałym po zbudowaniu tamy na rzece. Nasze trio rozdziela się, aby zwiększyć swój zasięg — i szybko odkrywa, że ich wyprawa odbywa się w najlepszym możliwym czasie!

Efekty przerastają najśmielsze oczekiwania, do tego stopnia, że ten odcinek zostać specjalnie wydłużony, aby zmieścić wszystkie istotne ujęcia. Kontynuacja wędkarskiego „Tour de France” to wizyta nad jeziorami Crete w pobliżu Reims, a później nad Iles3, które znajduje się kilka godzin jazdy od Paryża. Ostatnim przystankiem jest jezioro Graviers, które okazuje się być prawdziwym wyzwaniem. Chłopcy będą musieli współpracować, aby znaleźć sposób na to niezwykłe miejsce i wykorzystać szanse na złowienie kilku ryb.

Cykl: Strefa dla wędkarzy

W każdy sobotni wieczór od 2 kwietnia

Zapraszamy na nowe przygody naszych ulubionych wędkarzy, którzy na całym świecie poszukują największych, najrzadszych i najstraszniejszych podwodnych stworzeń.

To okazja, aby nadrobić zaległości w odcinkach „Lodowych wikingów” i „Rzecznych potworów” — i zobaczyć najnowsze przygody bohaterów programu „Taaaki karp!”.

Australijscy łowcy bydła

Premiera: niedziela 17 kwietnia, godz. 20:00

Sezon: 2
Liczba odcinków: 7 x 30 min
Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ biznes/ zwierzęta
Tytuł oryginalny: Aussie Bull Catchers
Rok: 2021

W tym sezonie do króla bydła i handlarza Kurta Hammera dołączają jego synowie Kody i Jesse. Także Clarry Shadforth wraz z nastoletnim synem Francisem nadal próbują się wzbogacić na australijskim odludziu. Tymczasem Liz i Willie Cookowie, którzy w pierwszej serii spłacili 300 tys. dolarów długu, podnieśli stawkę — teraz ich dług wynosi już 1,5 miliona dolarów! Ceny bydła gwałtownie rosną, ale tylko najodważniejsi chcą łapać zdziczałe byki i bawoły.

Dla ekspertów jest to potencjalna żyła złota, ale dla amatorów — śmiertelne niebezpieczeństwo. Wielkie byki, pojazdy terenowe i 45-stopniowy upał, a do najbliższego szpitala setki mil. To koszty nadziei na duży zarobek. Witamy z powrotem w najdalszych zakątkach outbacku — i w szalonym świecie „Australijskich łowców bydła”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *