MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Kwiecień na kanale Polsat Viasat Nature

W nadchodzącym miesiącu szczególnej uwadze Polsat Viasat Nature poleca: Premierę programu „Ta szalona ewolucja!” opowiadającego o tym, czego ludzie mogą nauczyć się dzięki obserwacji ewolucji zwierząt. Program „Najpiękniejsze krajobrazy”, który zabierze nas na wyprawę przez najpiękniejsze i najbardziej majestatyczne naturalne krajobrazy świata.

 

Ta szalona ewolucja!

Premiera w dni powszednie od poniedziałku 4 kwietnia, godz. 20:00

Sezon: 1
Liczba odcinków: 6 x 60 min
Gatunek: Dokument/ świat przyrody/ historia/ nauka/ programy edukacyjne
Tytuł oryginalny: Evolve
Rok: 2021

Zaskakujący serial dokumentalny opowiadający o tym, czego ludzie mogą nauczyć się dzięki obserwacji ewolucji zwierząt. Prezenterem jest znany obrońca przyrody Patrick Aryee.

Producenci tego niezwykłego programu zadbali, aby był on całkowicie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Jak twierdzą naukowcy, historia ewolucji rozpoczęła się ponad 3,8 miliarda lat temu: życie wyruszyło w szaloną podróż ku rozwojowi, adaptacji i przetrwaniu.

Najpiękniejsze krajobrazy

Premiera w dni powszednie od poniedziałku 4 kwietnia, godz. 21:05

Sezon: 1
Liczba odcinków: 8 x 60 min
Gatunek: Dokument/ świat przyrody/ technologie/ wyprawy
Tytuł oryginalny: The World’s Most Beautiful Landscapes
Rok: 2021

Zapraszamy na wyprawę przez najpiękniejsze i najbardziej majestatyczne naturalne krajobrazy świata. Od szerokich perspektyw po największe zbliżenia – zobaczymy niezwykłe materiały filmowe, ukazujące piękno rzek, dżungli czy gór. Każdy etap tej podróży będzie pełen zachwytów i odkryć dotyczących fauny i flory, geografii i geologii, a także dawnych i współczesnych ludzkich historii, wplecionych w dzieje miejsc, przez które będziemy podróżować.

Mapy i doskonałe, nowe zdjęcia satelitarne pomogą nam odnaleźć się w kluczowych punktach naszej podróży, a wnikliwy komentarz ułatwi zrozumienie tego, co widzimy z poziomu ziemi i z lotu ptaka. Usiądźmy wygodnie i wyruszmy w cudowną podróż przez krajobrazy, które każdy z nas zawsze chciał zobaczyć na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *