MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanale TNT

Kwiecień na antenie TNT upłynie pod znakiem wywołujących gęsią skórkę, przebojowych dreszczowców.

PIĄTKI Z DRESZCZYKIEM
Każdy piątek o 21:00

6.04 – Adwokat diabła

13.04 – Czerwony smok

20.04 – Ognisty podmuch

27.04 – Ścieżka strachu

Kwiecień na antenie TNT upłynie pod znakiem wywołujących gęsią skórkę, przebojowych dreszczowców. Stacja przygotowała dla swoich widzów zestaw filmów, które nie pozwolą się nudzić. Al Pacino oraz partnerujący mu Keanu Reeves stworzą niezapomniany duet w będącej już klasyką gatunku produkcji „Adwokat diabła”. Z kolei Anthony Hopkins, Edward Norton i Ralph Fiennes to plejada aktorów występująca w „Czerwonym smoku”, trzeciej części ekranizacji bestsellerowej serii książek Thomasa Harrisa o psychopatycznym mordercy Hannibalu Lecterze. Dopełnieniem piątkowej ramówki będą: wyreżyserowany przez Rona Howarda „Ognisty podmuch” i jedna z wcześniejszych produkcji braci Coen, „Ścieżka strachu”.

WIELKIE KINO
Każda środa o 21:00

4.04 Utalentowany pan Ripley

11.04 Łowca androidów

20.04 Otchłań

25.04 Dwóch gniewnych ludzi

Dla miłośników klasyki TNT przygotowało środowy pakiet propozycji stanowiących uznany kanon dobrego kina. „Utalentowany pan Ripley” to remake klasycznej francuskiej produkcji, która zapoczątkowała wielką karierę Alaina Delona. W amerykańskiej odsłonie filmu w tytułową rolę wcielił się Matt Damon. „Łowca androidów” to kamień milowy jeśli chodzi o pozycje z gatunku science-fiction, a kolejne kwietniowe środy to „Otchłań”, łącząca w sobie elementy horroru i science-fiction oraz „Dwóch gniewnych ludzi” z tworzącymi doborowy duet Jackiem Nicholsonem i Adamem Sandlerem.

DZIEŃ PLANETY MAŁP
Niedziela 22 kwietnia

Dzień Ziemi na kanale TNT świętujemy nieco przewrotnie, proponując widzom całodniowy maraton z cyklem „Planeta Małp”. Zaczynamy o 07:45 „Podbojem Planety Małp”, by w środku nocy o 01:10 zakończyć dzień projekcją „Ucieczki z Planety Małp”.

07:45 Podbój Planety Małp

09:30 Bitwa o Planetę Małp

11:15 Planeta Map

13:30 W podziemiach Planety Małp

15:30 Ucieczka z Planety Małp

17:30 Podbój Planety Małp

19:10 Bitwa o Planetę Małp

21:00 Planeta Małp

23:15 W podziemiach Planety Małp

01:10 Ucieczka z Planety Małp

CLINTANOC

Wielkanoc na kanale TNT to dwa dni spędzone w towarzystwie jednego z największych twardzieli w historii kina. W ten świąteczny czas proponujemy cykl klasycznych filmowych propozycji z Clintem Eastwoodem w roli głównej.

Wielkanocne południe to ekranizacja osadzonej w realiach II wojny światowej bestsellerowej powieści Alistaira Macleana „Tylko dla orłów”. Cykl kontynuujemy poprzez „Złoto dla zuchwałych”, „Za wszelką cenę” i „Wzgórze Rozdartych Serc”. Przełom niedzieli i poniedziałku to perypetie nieugiętego inspektora Harry’ego Callahana. Początek cyklu stanowi “Brudny Harry”, a kontynuację – “Siła magnum” i “Strażnik prawa”.

Niedziela 1 kwietnia

12:10 Tylko dla orłów

15:20 Złoto dla zuchwałych

18:20 Za wszelką cenę

21:00 Wzgórze Rozdartych Serc

23:40 Brudny Harry

Poniedziałek 2 kwietnia

01:45 Siła magnum

03:45 Strażnik prawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *