Kwiecień z wysokimi udziałami oglądalności w TVN24 i TVN24 BIS

TVN24 utrzymuje pozycję lidera wśród stacji informacyjnych w grupie wszyscy 4+, z kolei w grupie Top Management TVN24 był drugą najchętniej oglądaną stacją na polskim rynku, osiągając wynik na poziomie 8,7% SHR. Najważniejszymi wydarzeniami z okresu kwietnia, mającymi znaczący wpływ na wyniki stacji były niewątpliwie strajki nauczycieli, rolników i taksówkarzy, atak na byłego prezydenta Siedlec, wydarzenia związane z toczącą się kampanią do PE oraz pożar Katedry Notre Dame.

 

Wśród widzów TVN24 BiS utrzymuje się zainteresowanie sprawami zagranicznymi, komentowane przez stację wydarzenia w Wielkiej Brytanii (w tym przesunięcie terminu Brexitu), tragiczne wydarzenia na świecie (ataki terrorystyczne na Sri Lance), a także wygrana wyborów prezydenckich przez Wołodymyra Zełenskiego, budziły szczególne zainteresowanie w kwietniu.

Program specjalny w dniu pożaru Katedry Notre Dame 15 kwietnia przyniósł stacji najlepszy wynik SHR% w tym roku, w grupie wszyscy 4+ (0,95%) oraz w grupie wszyscy 16-49 (1,05%).

Dane: NAM, SHR% kwiecień 2018 vs. kwiecień 2019, A4+, A16-49

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *