Kwietniowe premiery w Romance TV

Kwiecień to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wiosna zagląda nie tylko w okna domów, ale również w nasze serca, wprowadzając nas w dobry nastrój. By uprzyjemnić ten czas, stacja Romance TV przygotowała specjalny repertuar w cyklu „Życie to nie koncert życzeń”, w ramach którego zaprezentuje premiery komedii romantycznych takich jak: „Wszystko w najlepszym porządku”, „Czterdziestka plus szuka nowej miłości”, „Ekstraklasa” czy „Szczęście innych”.

 

 

 

 

 

To historie opowiadające o bohaterach, którym przewrotny los płata figle, układając życie inaczej niż sobie zaplanowali. Z kolei miłośnicy kryminałów, oprócz rozwiązywania zagadek w premierowych odcinkach serialu „Wydział zabójstw Stambuł”, zmierzą się z problemami, przed którymi staje zabawny duet policyjny z Montrealu w znanej serii „Gliniarz i wieśniaczka”.

Premiery filmowe z cyklu „Życie to nie koncert życzeń”

W cyklu „Życie to nie koncert życzeń” stacja pokaże wzruszające i pełne humoru filmy. „Wszystko w najlepszym porządku” opowiada o Sabine Meister, która pracuje w fundacji pomagającej potrzebującym rodzinom, a prywatnie sama potrzebuje wsparcia, bo życie samej nie szczędzi problemów. Ciekawą pozycją, której nie mogą pominąć miłośnicy komedii romantycznych, jest film „Czterdziestka plus szuka nowej miłości” opowiadający o ambitnej lektorce renomowanego wydawnictwa, która dla osiągnięcia wymarzonej posady podejmuje się często przykrych zadań zlecanych przez dyrektora. Do czasu, kiedy w ramach „polecenia służbowego” poznaje Martina Herdeckera, przystojnego autora bestsellera „Jak znaleźć kobietę życia?”. Natomiast „Ekstraklasa” przedstawia historię Ralfa, zwolnionego dziennikarza, którego ciężka sytuacja zmusza do podjęcia pracy jako nauczyciel w szkole wieczorowej, gdzie otrzymuje prawdziwą lekcję życia. Z kolei bohaterką filmu „Szczęście innych” jest Ellen, pracownica udzielająca ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego. Kobieta po rozstaniu z partnerem popada w depresję, zaczyna nadużywać leków i uzależnia się od robienia zakupów. Przełomowym momentem w jej życiu okazuje się kradzież w sklepie, podczas której zostaje złapana i wtedy postanawia iść na terapię, gdzie poznaje atrakcyjnego Christiana…

Na premiery filmów stacja Romance TV zaprasza w kolejne poniedziałki kwietnia:

„Wszystko w najlepszym porządku” poniedziałek, 6 kwietnia o godz. 20:55

„Czterdziestka plus szuka nowej miłości” poniedziałek, 13 kwietnia o godz. 20:55

„Ekstraklasa” poniedziałek, 20 kwietnia o godz. 20:55

„Szczęście innych” poniedziałek, 27 kwietnia o godz. 20:50

„Wydział zabójstw Stambuł” – premierowe odcinki

W kwietniu w każdy sobotni wieczór o godz. 20:00 Romance TV zaprasza widzów na premierowe odcinki romantycznego serialu kryminalnego o tureckim detektywie Özakinie i jego sympatycznym asystencie Mustafie. W tym miesiącu widzowie będą świadkami zamachu bombowego na turystyczną kafejkę, w którym zginęły ważne osoby w sprawie morderstwa znanego doradcy bankowego. W drugiej połowie miesiąca wspólnie z bohaterami odkryją tajemnice śmierci znanego wideoblogera, Cana Türkmana oraz będą się zastanawiać, kto i jaki miał motyw, by pozbawić życia byłego więźnia, którego zwłoki porzucono na ulicy.

 

„Gliniarz i wieśniaczka” – kontynuacja romantycznego serialu kryminalnego

Warto również zarezerwować czas na śledzenie dalszych losów bohaterów popularnego serialu „Gliniarz i wieśniaczka”, które emitowane będą w niedzielę 5 i 12 kwietnia o godz. 20:00.
W nowych odcinkach stróże prawa o diametralnie różnych charakterach nieoczekiwanie zbliżą się do siebie. Czy rodzące się uczucie będzie miało wpływ na ich pracę zawodową? Oprócz tego zajmą się rozwiązaniem tajemniczej śmierci starszego mężczyzny, który został zamordowany tuż przed świętowaniem swoich 95. urodzin. Policjanci Killmer i Kati Biever podejrzewają, że motywu zabójstwa należy szukać w odległej przeszłości miasteczka Monreal. Będą szukać również uzbrojonego włamywacza, który obrabował sejf projektantki biżuterii. Czy uda im się znaleźć sprawcę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *