MediaZapowiedzi TV

Kwietniowe propozycje programowe w Romance TV

W kwietniu Romance TV zaprezentuje nową sobotnią serię filmową dla fanów seriali lekarskich – Przychodnia w górach Eifel – z gwiazdą serialu „Górski lekarz”, Rebeccą Immanuel. Na premiery zapraszamy w każdą sobotę kwietnia o godz. 20:00.

 

7 kwietnia o godz. 20:00, zapraszamy na premierę kryminału Ucieczka przez Piekielną Dolinę, w roli głównej występuje Hans Sigl, doskonale znany widzom jako Górski lekarz.

Premiery na Wielkanoc w Romance TV:

„Rodzina to nie koncert życzeń”, premiera, 9 kwietnia, godz. 20:00

„Pastorka”, premiera, 10 kwietnia, godz. 20:00

Cykl – Burzliwe, rodzinne historie poruszające serce z dwoma premierami:

„Rodzice i inne prawdy”, premiera, 23 kwietnia, godz. 20:00

„Odznaka sportowa dla początkujących”, premiera, 30 kwietnia, godz. 20:00

Premierowa Seria Filmowa: Przychodnia w górach Eifel – Start nowej serii filmowej z gwiazdą serialu „Górski lekarz”, Rebeccą Immanuel

„Przychodnia w górach Eifel: Pierwsza pomoc z Berlina”
Die Eifelpraxis: Erste Hilfe aus Berlin
Niemcy, 2016
Premiera: sobota, 1 kwietnia o godz. 20:00

Vera, pielęgniarka zabiegowa, chce znów pracować w swoim zawodzie. Decyduje się na odważny krok. Ma zamiar zacząć od nowa i całą rodziną przeprowadza się z Berlina w góry Eifel. Już pierwszego dnia w przychodni doktora Chrisa Wegnera stwierdza, że na wsi – ze względu na brak lekarzy – nie będzie jej się spokojnie pracować. Czeka na nią długa lista wizyt domowych, a każdemu pacjentowi Vera poświęca dużo czasu. Doświadczona pielęgniarka zauważa, że z Hannesem Limburgiem, który uległ wypadkowi, coś jest nie tak. Szef Very zwraca jej jednak uwagę na długą kolejkę w poczekalni. Ciężka atmosfera panuje również w domu, ponieważ syn Very, Paul, nie ma ochoty mieszkać na prowincji…

„Przychodnia w górach Eifel: Dawka życia”
Die Eifelpraxis: Eine Dosis Leben
Niemcy, 2017
Premiera: sobota, 8 kwietnia o godz. 20:00

Lato budzi w Verze romantyczne tęsknoty. Jednak w górach Eifel – w porównaniu z Berlinem – trudniej jest spotkać atrakcyjnego kawalera…

„Przychodnia w górach Eifel: Ojcowie i synowie”
Die Eifelpraxis: Väter und Söhne
Niemcy, 2017
Premiera: sobota, 15 kwietnia o godz. 20:00

Vera, pielęgniarka zabiegowa, oprócz ogromnego doświadczenia zawodowego ma również szósty zmysł. Feliks, najlepszy przyjaciel jej syna Paula, ma krwotok z nosa. Vera wiezie go natychmiast do szpitala. Niestety, po badaniu lekarz stawia miażdżąca diagnozę: Feliks cierpi na zagrażające jego życiu zaburzenie funkcji szpiku kostnego. Potrzebny jest jak najszybszy przeszczep. Centralny Rejestr pozwala zadziwiająco szybko znaleźć dawcę, który na dodatek mieszka całkiem niedaleko. Kiedy okazuje się, że kandydat na dawcę, Jakob Klier, jest byłym partnerem matki Feliksa, sytuacja mocno się komplikuje…

„Przychodnia w górach Eifel: Kwestia odwagi”
Die Eifelpraxis: Eine Frage des Muts
Niemcy, 2017
Premiera: sobota, 22 kwietnia o godz. 20:00

Vera Mundt potrafi dostrzec ludzi, którzy potrzebują jej opieki. Jednak tym razem popełnia błąd. Chce mieć więcej czasu dla Hanny, która na skutek tajemniczej infekcji traci wzrok, ale boi się poddać ryzykownej operacji siatkówki. Z tego powodu Vera przekłada kolejną domową wizytę. Niestety, skutki tego są fatalne. Nikt bowiem nie wie, że samotna emerytka upadła w nocy i czeka na pomoc. Doktor Chris Wegner ma dość intuicyjnych zachowań swojej pracownicy. Jeżeli Vera nie będzie wykonywać jego poleceń, zwolni ją.

„Przychodnia w górach Eifel: Złamane serca”
Die Eifelpraxis: Gebrochene Herzen
Niemcy, 2017
Premiera: sobota, 29 kwietnia o godz. 20:00

Vera Mundt jest bliska decyzji o związaniu się z mężczyzną, więc w idyllicznym Monschau zapanował smutek. Cichy adorator Very, doktor Wegner, obawia się przegra. Natomiast zawodowe relacje pana doktora i jego pielęgniarki są tak dobre jak nigdy wcześniej. Chcąc pomóc Verze pożycza jej nawet swojego ukochanego, sportowego oldtimera. We dwoje ratują pacjenta, który cierpi na rzadki ale zagrażający jego życiu zespół złamanego serca.

Premiera Filmowa z Hansem Siglem: Ucieczka przez Piekielną Dolinę

„Ucieczka przez Piekielną Dolinę”
Familie ist kein Wunschkonzert
Niemcy, Austria 2019
Premiera: piątek, 7 kwietnia o godz. 20:00

Klaus Burg, adwokat z Monachium, przed długim procesem chce spędzić kilka dni ze swoją 17-letnią córką Aliną w luksusowym resorcie u podnóża Zugspitze. Dochodzi między nimi do kłótni i Alina znika. Wkrótce okazuje się, że została porwana.

Wielkanocna Premiera Filmowa: Rodzina to nie koncert życzeń

„Rodzina to nie koncert życzeń”
Familie ist kein Wunschkonzert
Niemcy, 2017
Premiera: niedziela, 9 kwietnia o godz. 20:00

Dzięki badaniu DNA przeprowadzonym w ramach policyjnych ćwiczeń 22-letnia Filomena dowiaduje się, że jej tata, Joos, nie jest jej biologicznym ojcem. Chciałaby podzielić się poznaną prawdą z najbliższymi podczas przyjęcia zorganizowanego z okazji srebrnych godów jej rodziców. Filomena jedzie na uroczystość ze swoimi siostrami, Laurą i Kristin, które są tak pochłonięte swoim życiem, że nie dociera do nich, co planuje Filomena.

Wielkanocna Premiera Filmowa: Pastorka

„Pastorka”
Die Pastorin
Niemcy, 2013
Premiera: poniedziałek, 10 kwietnia o godz. 20:00

Franziska Kemper jest pastorką duszą i ciałem. Zawsze bardzo życzliwie nastawiona do swoich spragnionych opieki duszpasterskiej parafian wspiera ich słowem i czynem. Ta nieprzeciętna „duszpasterka” ubrana w kombinezon motocyklowy, z dwójką dzieci, przyjeżdża do Lubeki, która będzie teraz jej nową ojczyzną. Mieszka tu także jej były mąż, Christoph. Franziska nie będzie mieć łatwego życia. Musi się szybko wykazać swoimi kompetencjami.

Premierowa Seria Filmowa: Burzliwe, rodzinne historie poruszające serce

„Rodzice i inne prawdy”
Eltern und andere Wahrheiten
Niemcy, 2017
Premiera: niedziela, 23 kwietnia o godz. 20:00

Nina jest architektką i kocha swoją pracę. Cieszy się, że po urlopie wychowawczym może wrócić do wykonywania zawodu. Ale ponieważ jej pracodawczyni nie toleruje w swojej firmie pracujących matek, Nina musi udawać osobę samotną.

„Odznaka sportowa dla początkujących”
Sportabzeichen für Anfänger
Niemcy, 2020
Premiera: niedziela, 30 kwietnia o godz. 20:00

Po dyskusji podczas zebrania rodziców, Stefanie Eckhoff, samotna matka, i Betram Dinkler, wdowiec, postanawiają wystartować w zawodach sportowych. Szybko orientują się, że przecenili swoje siły, ale w żadnym wypadku nie mają zamiaru się wycofać. Czy potrafią wygrać uczciwie, czy muszą uciec się do wybiegów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *