MediaZapowiedzi TV

Ladies’ Jazz Festival 2020 w WP Pilot

WP Pilot udostępni darmową stację z koncertami Ladies’ Jazz Festival z 25 i 26 lipca. Wystąpią m.in. Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias, Stacey Kent, Candy Dulfer, Beth Hart i Urszula Dudziak. Emisja wydarzeń rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2020 odbywa się w dniach od 20 do 26 lipca. To festiwal poświęcony kobietom jazzu i eleganckiej muzyce. Ze względu na ograniczoną liczbę biletów zorganizowano go w formie hybrydowej. Wszystkie koncerty można obejrzeć online, a występy z 25 i 26 lipca będą dostępne za darmo w WP Pilot. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00 i będą emitowane w dedykowanym kanale w WP Pilot przez 24 godziny.

W sobotę, 25 lipca wystąpią Iza Kowalewska, Hanna Banaszak, Eliane Elias i Stacey Kent. Koncert będzie emitowany z Konsulatu Kultury Gdynia. W niedzielę, 26 lipca zaśpiewają Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski, Urszula Dudziak Solo, Wendy Lands, Candy Dulfer oraz Beth Hart. Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym Gdynia.

Patronat nad festiwalem objęła Wirtualna Polska. Partnerem Strategicznym festiwalu jest Miasto Gdynia, a Sponsorem festiwalu jest Grupa LOTOS.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie 90 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, skierowane do najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,1 mln Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *