Telekomunikacja - Telefony - Promocje

lajt mobile 9,99 zł za No Limit + 10 GB

Od teraz każdy nowy klient lajt mobile może skorzystać z wyjątkowej oferty i przy wyborze planu NO LIMIT M otrzyma 3 miesiące za 9,99 zł z aktywacją za 1,00 zł.

 

Operator uruchomił bardzo atrakcyjną promocję na abonament NO LIMIT + 10 GB za jedyne 9,99 zł przez pierwsze 3 miesiące i z aktywacją za 1,00 zł i to wszystko nawet dla umów bezterminowych!

Uwaga: Standardowa cena tego planu to 19,99 zł/mies., a koszt aktywacji to zwykle 29,00 zł, czyli w sumie można zaoszczędzić prawie 60,00 zł i testować naszą sieć bez obaw o konsekwencje związane z odejście do innej sieci, z umowy można bez obaw o karę za jej rozwiązanie zrezygnować nawet po pierwszym promocyjnym miesiącu. Przenieść numer lub zamówić nowy można w trybie 100% online – bez wychodzenia z domu i okazywania komukolwiek swoich dokumentów, kartę SIM możemy dostarczyć do paczkomatu, kurierem lub listem, w zależności od potrzeb.

Promocja obejmuje zarówno umowy terminowe jak i bezterminowe – na przenoszone numery jak i na nowe, więc skorzystaj z okazji, przetestuj sieć i sam zdecyduj, czy chcesz zostać z nimi na dłużej!

W lajt mobile wszystko załatwisz w 100% online! Bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z okazji już teraz!

Oferta jest dostępna na stronie internetowej lajt mobile: https://lajtmobile.pl/abonament/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *