Technologia - PromocjeTelekomunikacja - Telefony - Promocje

Laptopy i tablet Lenovo w ofercie Plusa

Do oferty Plusa trafiły właśnie sprzęty Lenovo – laptopy: 15-calowy IdeaPad S340 i 14-calowy IdeaPad S145, które sprawdzą się zarówno w podróży, jak też w codziennej pracy, a także tablet Tab M8 – propozycja dla miłośników multimedialnej rozrywki. Sprzęty dostępne są w ofercie abonamentowej, która pozwala w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje każde z urządzeń, a także w opcji bez kosztów abonamentu z możliwością rozłożenia na raty 0%.

 

 

 

 

 

 

Lenovo S340 (15”, AMD) 2 287 PLN

Dostępny za 199 zł na starcie w 24 ratach po 87 zł miesięcznie za sprzęt i np. 50 zł miesięcznie za abonament (z rabatem za e-fakturę) razem z dużym pakietem internetu 60 GB/mies, po wykorzystaniu pakietu LTE bez końca.

Lenovo S340 – do pracy i nie tylko

15-calowy wydajny IdeaPad S340 został wyposażony w technologię AMD Ryzen™, dlatego szybko przetwarza dane niezależnie od rodzaju zadania. Smukła i lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie. Wąskie ramki umożliwiają pełne wykorzystanie możliwości wyświetlacza. Przemyślane detale, takie jak osłona zapewniająca pełną kontrolę nad kamerą, dopełniają możliwości tego komputera.

IdeaPad S340 dostarcza realistycznych wrażeń dźwiękowych dzięki kinowemu brzmieniu technologii Dolby Audio™. Dzięki wąskim ramkom u góry i z boku oraz rozdzielczości do FHD można też w pełni wykorzystać zalety ekranu.

Lenovo S145 (14”, AMD) 1 683 PLN

Dostępny za 99 zł na starcie w 24 ratach po 66 zł miesięcznie za sprzęt i np. 50 zł miesięcznie za abonament (z rabatem za e-fakturę) razem z dużym pakietem internetu 60 GB/mies, po wykorzystaniu pakietu LTE bez końca.

Lenovo S145 – towarzysz podróży 

Elegancki i lekki IdeaPad S145 z szybkim procesorem AMD został skonstruowany z myślą o długim i wydajnym działaniu. Ten wytrzymały, 14-calowy laptop sprawdzi się w codziennej pracy. Wyróżnia się także jakością dźwięku oraz opcjami szybkiej i bezpiecznej pamięci masowej.

IdeaPad S145 działa z procesorem Ryzen 3 3200u. Oferuje też różne opcje bezpiecznej pamięci masowej, w tym dysk SSD 128 GB, co dodatkowo przyspiesza działanie systemu operacyjnego i aplikacji.

IdeaPad S145 w wersji podstawowej waży zaledwie 1,8 kg, co jest zaletą w przypadku podróży. Wąskie ramki ekranu podkreślają minimalizm wzornictwa i zwiększają obszar wyświetlania obrazu. Laptop robi także wrażenie dzięki wersjom kolorystycznym z błyszczącym lub teksturowanym wykończeniem.

Czysty dźwięk filmu, odtwarzanej strumieniowo muzyki i czatu na IdeaPadzie S145 umożliwia zastosowana technologia Dolby Audio™. Obraz wyświetlany jest na 14-calowym, antyodblaskowym wyświetlaczu w wersji FHD.

Lenovo Tab M8649 PLN

Dostępny za 1 zł na starcie w 24 ratach po 27 zł miesięcznie za sprzęt i np. 50 zł miesięcznie za abonament (z rabatem za e-fakturę) razem z dużym pakietem internetu 60 GB/mies, po wykorzystaniu pakietu LTE bez końca.

Lenovo Tab M8 – dla wielbicieli cyfrowej rozrywki

Niewielkich rozmiarów tablet Tab M8 wyróżnia luksusowy design: elegancka, metalowa konstrukcja, wyświetlacz HD i głośnik Dolby Audio™. Czterordzeniowy procesor i bateria działająca do 18 godzin umożliwia dostęp do ulubionych aplikacji Google Play przez cały dzień.

Wysokiej klasy design Tab M8 został stworzony dla użytkowników ceniących dobry styl. Ten smukły tablet o grubości 8,15 mm z metalową tylną pokrywą i zaokrąglonymi krawędziami doskonale leży w dłoni.

Dawno minęły czasy tabletów ze średniej jakości dźwiękiem i ziarnistym wideo. Tab M8 oferuje ekran dotykowy IPS HD, który wykorzystuje 82% powierzchni tabletu do płynnego wyświetlania obrazu oraz głośnik z dźwiękiem Dolby Audio™.

Dzięki Android™ 9 Pie™, czterordzeniowemu procesorowi i baterii, która zapewnia do 18 godzin przeglądania Internetu, Tab M8 oferuje nieprzerwany dostęp do multimedialnej rozrywki. Ponadto wyświetlacz Tab M8 z certyfikatem TÜV® redukuje niebieskie światło, które może być szkodliwe dla wzroku.

Laptopy S340 i S145, a także tablet Tab M8 dostępne są w opcji bez kosztów abonamentu z możliwością rozłożenia na raty 0%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *