Zapowiedzi TV

Lato w Comedy Central Family

Comedy Central Family niezmiennie oferuje swoim widzom potężną porcję ciepłych, komediowych seriali, które docierają głównie do kobiet ze średnich i większych miast z dochodem średnim lub wyższym.
 
Stabilną pozycję stacji potwierdzają czerwcowe wyniki oglądalności 0,205 Shr% w grupie 16-49, przy czym poszczególne dni notowały nawet 0,427 Shr%. Wszystko to dzięki sympatycznym serialom komediowym koncentrującym się na bliskich więziach rodzinnych i przyjacielskich.

Na lipcowe dni Comedy Central Family przygotowało wiele serialowych niespodzianek. Jak poradzi sobie Ben z niespodziewanym tacierzyństwem zobaczymy w serialu „Dzidzitata”, a z rodzinnymi rozterkami będzie się musiał również zmierzyć nieco snobistyczny „Fraiser”. Różnorodne oblicza prawdziwe przyjaźni pokażą nam nie tylko niezależne bohaterki „Seksu w wielkim mieście”, wieczne biznesmenki, czyli Caroline i Max z „Dwóch spłukanych dziewczyn” i oczywiście a niezawodna paczka „Przyjaciół”. Z Comedy Central Family zapowiada się naprawdę wesoły lipiec!
LIPCOWE PROPOZYCJE COMEDY CENTRAL FAMILY
DZIDZITATA
Emisja: soboty i niedziele, godz. 16:00, 5 odc.
Była dziewczyna Bena (Jean-Luca Bilodeau) podrzuca mu pod drzwi ich dziecko, o którego istnieniu młody mężczyzna nie miał jak dotąd pojęcia. Mama znika, a świeżo oddelegowany do pełnienia roli ojca Ben pozostaje sam z niemowlakiem. Postanawia podjąć się wyzwania wychowania dziecka, w czym pomaga mu mama, brat, najlepszy kumpel i koleżanka, która skrycie się w nim podkochuje.
TAK, KOCHANIE
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 13:00, 2 odc.
Serial opowiada o dwóch młodych małżeństwach ze skrajnie różnymi poglądami na kwestię wychowania dzieci. Greg i Kim Warnerowie, którzy rodzicami są po raz pierwszy, prowadzą codzienną walkę w pogoni za doskonałością. Dokładnym przeciwieństwem jest Christine Hughes, siostra Kim oraz jej mąż Jimmy, którzy sprowadzają Kim i Greg’a wiecznie na ziemię, uświadamiając ich, że życie często bywa dalekie od ideału.
PRZYJACIELE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:00, 6 odcinków
Serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka ze szkolnych lat, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe – artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna radości, życiowych dylematów i przede wszystkim zabawnych nieporozumień.
FRASIER
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 15:00, 2 odc.
Znany psychiatra radiowy po rozwodzie wraca do rodzinnego Seatlle, gdzie zamieszkuje w luksusowym apartamencie ze swoim ojcem Martinem i jego ekscentryczną  fizjoterapeutką Daphne. Tytułowy Frasier jest absolwentem Harvardu i Oxfordu, a przy tym dość pompatycznym znawcą muzyki, koneserem win i wytrawnych dań. Jego brat Niles skończył konkurujące z alma mater Frasiera uczelnie – Yale i Cambridge. Obydwaj bracia zaliczają się do klasy wyższej społeczeństwa i starają się żyć zgodnie z przyjętymi w niej wysokimi standardami moralnymi. Mimo takich założeń rodzeństwu bardzo często zdarza się zachowywać odmiennie, przez co bliżej im do sylwetki prostego, lubiącego chipsy i piwo ojca niż postawy wyrachowanych terapeutów.
NIANIA
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 14:00, 2 odc.
Trzydziestoletnia Frania Maj rozstaje się z narzeczonym i traci swoją dotychczasową pracę w salonie sukien ślubnych. Jednak szybko udaje się jej znaleźć nowe zajęcie – zostaje akwizytorką kosmetyków. Pewnego dnia składa wizytę bogatemu producentowi telewizyjnemu, Maksowi Skalskiemu. Kobiecy urok najwidoczniej działa cuda, bo Maks zatrudnia Franię jako nianię trójki dzieci: Zuzi, Małgosi i Adasia. Okazuje się, że nowoczesna niania i gromadka szalonych dzieciaków, to całkiem zgrana paczka. W serialu „Niania” występują znani polscy aktorzy młodego pokolenia. Główne role zostały zagrane przez Agnieszkę Dygant i Tomasza Kota.
SEKS W WIELKIM MIEŚCIE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 20:00, 3 odc.
Serial przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Są nimi: Carrie (Sarah Jessica Parker) – poczytna felietonistka, Samantha – przebojowa właścicielka agencji PR (Kim Cattrall), Miranda – cyniczna prawniczka (Cynthia Nixon) i pruderyjna kustoszka Charlotte (Cristin Davis), która uparcie wierzy w romantyczną miłość. Mimo że kobiety różnią się między sobą, każda jest gotowa poświęcić wiele w imię miłości. Serial, który stał się głosem pokolenia współczesnych trzydziestolatek, dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców metropolii. Główne bohaterki nieustannie poruszają temat seksu, opowiadają o swoim życiu intymnym, związkach, marzeniach i kłopotach z mężczyznami. Natomiast Sarah Jessica Parker, grająca Carrie, stała się symbolem kobiety wyzwolonej i niezależnej, a jej styl ubierania znalazł tysiące naśladowczyń.
DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY
Emisja: poniedziałek-piątek, 19:00 – 10:00 oraz 22:00 – 23:00
Tytułowe ‘spłukane dziewczyny’ to dwie przyjaciółki, które postanowiły podbić Nowy Jork. Mają jednak mały problem – są absolutnie bez grosza… Jednak z prawdziwą klasą i poczuciem humoru próbują związać koniec z końcem, pracując jako kelnerki w malowniczej knajpce na Brooklynie. Dziewczyny z amerykańskiego serialu pochodzą z dwóch różnych światów: Max jest spłukana od urodzenia, a Caroline pochodzi z bogatej rodziny i dopiero teraz poznaje smak życia. Szybko się zaprzyjaźniają i z uporem dążą do spełnienia swojego „amerykańskiego snu” – otwarcia własnego sklepu. Pod koniec każdego odcinka serialu, na specjalnym liczniku, można sprawdzić, ile pieniędzy Max (Kat Dennings) i Caroline (Beth Behrs) zdołały już uzbierać. Czy uda im się zgromadzić 250 000 $, aby spełnić swoje marzenia o własnym biznesie?
MIKE I MOLLY
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 23:00, 2 odc.
Bohaterami serialu są tytułowi  Mike i Molly, którzy poznali się na spotkaniu Anonimowych Żarłoków, gdyż obydwoje zmagają się ze swoją nadwagą. Mike jest policjantem o dobrym sercu, Molly nauczycielką o wielkim poczuciu humoru. Początkowo zwykła znajomość przerodziła się w romans… Sitcom, który zadebiutował w tym sezonie, jest w tej chwili drugim, co do popularności (po „Dwóch i pół”) serialem komediowym stacji CBS. W USA serial przyciąga średnio 10-12 milionów widzów.
CUDOWNE LATA
Emisja: soboty i niedziele, godz. 11:00, 5 odc.
W „Cudownych Latach” poznajemy typowa amerykańską rodzinę z lat sześćdziesiątych. Fabułę serialu tworzą opowieści Kevina Arnolda, który wspomina swoją przeszłość. W ten sposób od 1968 roku widzowie towarzyszą głównemu bohaterowi na każdym jego kroku przez 6 lat. Obserwują jego rozterki w życiu prywatnym, trzymają kciuki za osiągnięcie wyznaczonych sobie młodzieńczych celów i przeżywają pierwsze zawody sercowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *