MediaZapowiedzi TV

Lato na kanale Red Carpet

Po roku działalności, dokładnie 2 czerwca Red Carpet rozpoczęło rebranding kanału zarówno w warstwie graficznej, jaki i programowej. Odświeżona ramówka została podzielona na cztery pasma tematyczne RED NOW, RED POP, RED Classic, RED LIVE.

 

 

Na antenie stacji zostały wprowadzone nowe formaty, których premiery będą kontynuowane przez całe lato.

Pierwszy z nich, magazyn „Week” to relacja z najważniejszych wydarzeń showbiznesu i kultury mijającego tygodnia. Z kolei program „Zobacz” to prawdziwa gratka dla miłośników filmów i seriali, którzy czują się przytłoczeni liczbą nowych produkcji. Redakcja przygotowuje dla nich najważniejsze informacje i przedstawia najciekawsze premiery. Format jest emitowany także w skróconej wersji pod nazwą „Zobacz – Flash”

Nowa oferta programowa Red Carpet to również dwa cykle biograficzne: „Skąd ja cię znam” „Ikony”Pierwszy z nich to seria odkrywającą nieznane kulisy sławy gwiazd, które mają właśnie swoje 5 minut. Postaci, które zaczęły wspinać się na same szczyty popularności, ale których początki kariery mogą wydawać się mgliste. W pro- gramie zostaną przypomniane ich wcześniejsze dokonania, epizodyczne role czy występy w reklamach. Z kolei cykl „Ikony” przedstawi twórców, którzy zyskali status kultowych. Nazwiska, które na trwałe zapisały się w historii showbiznesu i kultury.

Red Carpet nie rezygnuje przy tym z emitowania kultowych filmów i seriali, które na stałe wpisały się w ofertę kanału.

W okresie wakacyjnym na antenie pojawią kolejne klasyczne filmy które z pewnością umilą widzom letni czas.

Jeszcze w sierpniu na antenie pojawią się transmisje live z najważniejszych wydarzeń showbiznesowych w kraju. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *