Lato w RMF FM – sensacyjne poranki, kryminalne wieczory i stand-uperzy! (wideo)

W te wakacje na antenie RMF FM pojawią się powieść polityczna Wery Klaritas, pamiętniki z wakacji Roberta Mazurka , mrożące krew w żyłach opowieści w „Kryminatorium” i w „Dorwać Bestię 2” oraz najlepsi polscy stand-uperzy!

 

 

W poranku „Wstawaj, Szkoda Lata” (5:30-9:30) Robert Mazurek robi sobie wakacje od polityków i zabiera słuchaczy w podróż w swojej hawajskiej koszuli. Po godzinie 8-ej we „Wszystkich Odlotach Mazurka” będzie opowiadać o swoich wakacyjnych przygodach. To będzie najbardziej oryginalny poradnik dla tych, którzy kochają lub nienawidzą podróżować. Ale polityki w poranku nie zabraknie, bo RMF FM dotarło do nieznanej córki siostry pasierbicy kultowej Klary Weritas, autorki powieści radiowych „Co gryzie Malkolma Pluska”, „Trzy dni Pontona” i „Łabędzi śpiew gąsiora” – Wera Klaritas odsłoni kulisy polskiej polityki w nowej radionoweli „Ślepnąc od ściemy”.

W paśmie „Lato Wszędzie” (9:30-14:30) rozśmieszać będą czołowi polscy stand-uperzy: Łukasz Lotek Lodkowski, Kacper Ruciński, Rafał Pacześ, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Janusz Pietruszka, Tomasz Boras Borkowski i Paweł Chałupka w cyklu „Stand-up na wakacjach”. Oprócz tego niezwykłe, ekstremalne wyzwania stawiać będziemy piosenkarzom i aktorom w „Rollercosterze z gwiazdami” oraz plotkować z nimi w cyklu „Halo, kto mówi”.

W soboty zupełnie nowe pasmo „A co ludzie powiedzą” (9:30-14:30), w którym oddajemy głos Polakom – przechodniów i wczasowiczów na ulicach, w parkach i na plażach pytać będziemy o komentarze do najgorętszych newsów z pierwszych stron gazet.

Sobotnie wieczory oddajemy w ręce naszych radiowych speców od muzyki. Między 19:00 a północą największe hity końca XX wieku zaprezentuje Marcin Jędrych w „Dyskotece’90”, różne gatunki miksować będzie Darek Maciborek w „The Best of RMFon”, a nagrania z największych i najciekawszych muzycznych festiwali świata zagra Mateusz Opyrchał w „RMF Koncert Tour”.

Niedzielny wieczór to natomiast czas na opowieści mrożące krew w żyłach – od 21:00 na dwugodzinne „Kryminatorium” zapraszają najpopularniejszy polski podcaster Marcin Myszka i Daniel Dyk. Po 23:00 nowa odsłona wyróżnionego nagrodą Dziennikarzy Małopolski cyklu „Dorwać Bestię”. W 30 nowych odcinkach poznamy historie seryjnych morderców z całego świata.

Oprócz tego na antenie pojawią się uwielbiane przez słuchaczy programy „Czas Letni” (dni powszednie 14:00-18:00) z „Gorącą sekretarką na wakacjach”, „Pozdrowienia z wakacji” z dźwiękowymi pocztówkami słuchaczy z wakacji (dni powszednie 18:00-19:00), „Poplista Plus Wakacje” (dni powszednie 19:00-00:00) i „Przebój Lata”, czyli wybory wakacyjnego hitu (weekendy 14:30-19:00).

 

☀️☀️ https://www.rmf.fm/r/lato-2019.html

Opublikowany przez RMF FM Wtorek, 25 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *