DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Lato w TVP Kobieta

Od poniedziałku, 5 czerwca lato zagości w TVP Kobieta z niepowtarzalną i atrakcyjną ofertą programową. To czas wakacyjnych premier, doskonałych seriali oraz filmowych hitów. Widzowie będą mogli obejrzeć nowe odcinki programów własnych anteny oraz zagraniczne programy lifestylowe. Wśród nowości serial „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” oraz „Nowe życie na wsi”.

 

Od poniedziałku, 5 czerwca lato zagości w TVP Kobieta z niepowtarzalną i atrakcyjną ofertą programową. To czas wakacyjnych premier, doskonałych seriali oraz filmowych hitów. Widzowie będą mogli obejrzeć nowe odcinki programów własnych anteny oraz zagraniczne programy lifestylowe. Wśród nowości serial „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” oraz „Nowe życie na wsi”.

Już 5 czerwca TVP Kobieta zaprasza widzów na kolejną superprodukcję twórców „Wspaniałego stulecia”. Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hürrem. Mowa o sułtance Kösem. Piękna Greczynka imieniem Anastazja, sprzedana w wieku 15 lat do haremu sułtana Ahmeda I, w krótkim czasie została ulubioną nałożnicą, a potem żoną władcy. „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” to historii pełna zwrotów akcji, intryg i żądzy władzy (emisja od 5 czerwca poniedziałek- piątek, godz. 19:30).

W bogatym paśmie serialowym nowe odcinki ulubionych produkcji. Namiętność, uczucia i konflikty, czyli dalsze losy bohaterów „Winnic miłości” (emisja poniedziałek- sobota, godz. 18:30). Widzowie będą również mogli zobaczyć kontynuację hiszpańskiej produkcji „Akacjowa 38”, opowiadającej o losach kobiety, która ucieka od męża i domu pełnego przemocy (emisja poniedziałek- środa, godz. 20:30). W świat madryckiej śmietanki towarzyskiej w realiach 1913 roku przeniesie widzów serial „Sześć sióstr” (emisja czwartek- niedziela, godz. 20:30). Wśród pozycji anteny będą także lubiane i cenione przez widzów seriale polskie, „Ojciec Mateusz”, „Ranczo” a także kultowe pozycje m.in. „Alternatywy 4”, „Chłopi” czy „Na kłopoty…Bednarski”.

Kolejna nowość w repertuarze anteny „Nowe życie na wsi”, program opowiadający o poszukiwaniu nieruchomości zlokalizowanych w malowniczych miejscach pełnych spokoju, z dala od zgiełku miasta. W każdym odcinku widzowie poznają parę, która marzy o przeprowadzce na wieś (emisja poniedziałek- piątek, godz. 17:30).

W paśmie lifestylowym antena zaprasza na „Trend XXI” w nim najpiękniejsze kreacje słynnych projektantów, najnowsze trendy w makijażu oraz najbardziej pożądana biżuteria świata (emisja poniedziałek- piątek, godz. 7:30 oraz środa 23:10). W poniedziałkowe wieczory TVP Kobieta zabierze widzów w podróż po luksusowych i wyjątkowych kurortach w programie „Najpiękniejsze hotele świata” (emisja poniedziałek 23:10). W cyklu „Legendarne hollywoodzkie pary” widzowie poznają dziesięć najbardziej znanych, kultowych par Hollywood. Niepublikowane materiały, ciekawe informacje i pikantne szczegóły z życia prywatnego. Wśród bohaterów m.in. Katharine Hepburn i Spencer Tracy, Elizabeth Taylor i Richard Burton a także Lauren Bacall i Humphrey Bogart (emisja wtorek, godz. 23:10).

W letniej odsłonie ramówki TVP Kobieta nie zabraknie cieszących się uznaniem widzów cykli podróżniczych. Monika Witkowska z córką Laurą odwiedzą m.in. Cypr, Portugalię i Azory. W programie „Podróże małej i dużej” młoda mama zdradzi patenty na to, jak spędzić efektywnie czas z dzieckiem i jakie atrakcje wybrać (emisja sobota, godz.14:40). Widzowie zobaczą również: „Wszystkie kolory świata”, „Boso przez świat”, „Lena na Bałkanach”, „Zakochaj się w Polsce” oraz „Makłowicz w podróży”.

Przez siedem dni w tygodniu TVP Kobieta w paśmie filmowym o godz. 21:30 zaprasza na największe hity światowego i polskiego kina, jak: „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”, „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”, „Powiedz tak”, „Sztuka kłamania”, „Książę i ja 4: W Krainie słoni”, „Zainwestuj w miłość”, „Moja wielka grecka wycieczka”, „Pocałunek przy ognisku”, „Kopciuszek z przypadku” a także „Galimatias, czyli Kogel – Mogel II”, „Seksmisja”, „Rozmowy kontrolowane”, „Ile waży koń trojański?” oraz „Ranczo Wilkowyje”.

Przez całe wakacje także „Pytanie na śniadanie”, siedem dni w tygodniu, na antenie TVP Kobieta od godziny 12.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *