Lecha Poznań i Jagiellonii Białystok w eliminacjach do Ligi Europy UEFA w Super Polsacie i Polsacie Sport

Transmisja rewanżowego spotkania Lecha Poznań z ormiańskim Gandzasarem Kapan w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europy UEFA na antenach Super Polsat i Polsatu Sport, w czwartek, 19 lipca od godziny 16:50. Stacje pokażą również pierwszy mecz eliminacyjny w tych rozgrywkach Jagiellonii Białystok z portugalskim Rio Ave, w czwartek, 26 lipca. Początek transmisji spotkania na antenach Super Polsat i Polsatu Sport od godziny 19:20.

 

 

 

 

W pierwszym spotkaniu, rozegranym 12 lipca w Poznaniu, zawodnicy „Kolejorza” wygrali z zespołem z Armenii 2:0. W przypadku awansu, w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Europy UEFA zespół Lecha Poznań zmierzy się ze zwycięzcą pary Connah’s Quay Nomads FC – Shakhtyor Soligorsk. Na razie bliżsi awansu są zawodnicy białoruskiego zespołu z Soligorska, którzy w pierwszym meczu wygrali na wyjeździe z walijskim Connah’s Quay Nomads FC 3:1.

Jagiellonia Białystok rozpocznie rywalizację w europejskich pucharach od drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy UEFA. Przeciwnikiem wicemistrza Polski będzie portugalskie Rio Ave FC. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Białystoku, w czwartek, 26 lipca. Transmisja od godziny 19:20 w Super Polsat i Polsacie Sport. Początek studia przedmeczowego na antenie Polsatu Sport od godziny 18:30.

Od nowego sezonu 2018/2019 Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA będą dostępne w Grupie Polsat. Dzięki wyjątkowej ofercie telewizyjnej Cyfrowego Polsatu fani najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich będą mogli oglądać po raz pierwszy w Polsce wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA. Wszystko to w ramach pakietu Polsat Sport Premium – na nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

Szczegóły można znaleźć tutaj: http://cyfrowypolsat.pl/uefa , http://www.plus.pl/mistrzowska-oferta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *