Zapowiedzi TV

„Lekarze na start” – Ruszyły zdjęcia do serialu TV Puls i ARTRAMA

Tętno skacze, ciśnienie rośnie! Nowy serial fabularny „Lekarze na start” od jesieni wkracza do gry o telewizyjnego widza! Producentami serialu jest Telewizja Puls, trzecia największa stacja komercyjna w Polsce, oraz należąca do Tadeusza Lampki spółka ARTRAMA, odpowiedzialna za produkcję takich serialowych hitów jak „Na dobre i na złe”, „Na sygnale” czy „Barwy szczęścia”. Zdjęcia do pierwszej serii „Lekarzy na start” ruszyły na początku lipca, a serial zadebiutuje na antenie TV Puls już jesienią tego roku!
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
„Lekarze na start” to serial, który opowiadać będzie historie piątki absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza). Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. To tam cała piątka będzie się starać o rezydenturę na oddziale chirurgii,  stawiać swoje pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pierwszych pacjentów. Ich zawodowe perypetie splatać się będą z życiowymi zawirowaniami, nie zabraknie więc wątków obyczajowych, z miłością i sensacją w tle. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą odsłaniać będziemy widzom stopniowo z odcinka na odcinek – mówi Robert Mąka, pomysłodawca i scenarzysta wiodący serialu. Za reżyserię serialu odpowiadają Grzegorz Lewandowski („Kryminalni”) i Sylwester Jakimow („Na dobre i na złe”).
W rolach głównych zobaczymy piątkę aktorów młodego pokolenia: Dominikę Kryszczyńską, Marię Pawłowską, Zuzannę Grabowską, Filipa Gurłacza i Kamila Szeptyckiego. W role ich przełożonych, doświadczonych lekarzy i mentorów wcielą się m.in. Marta Król, Kamil Szklany, Krzysztof Chudzicki oraz Aldona Jankowska.
Tutaj nie liczy się, jakie mieliście oceny i kto pamięta w kolejności alfabetycznej wszystkie kości dłoni. Każdy, kogo spotkacie na tych korytarzach, wie więcej od was. Ja, pielęgniarki, ratownicy, nawet personel porządkowy… Dlaczego? Bo więcej widział. Aktualnie jesteście jak ameby. Obserwujcie, uczcie się – ewoluujcie w coś wyższego. Jeśli nie, pożegnamy się szybko… Tak powita nowych kolegów doktor Katarzyna Konarska (w tej roli Marta Król), pod której czujnym okiem stażyści zaczną karierę w szpitalu.
Zdjęcia realizowane są w nowo wybudowanym na potrzeby produkcji obiekcie na terenie Warszawy, którego powierzchnia zajmuje ponad 2,5 tysiąca metrów kwadratowych i w którym z niezwykłą dbałością o detale odwzorowane zostały realia prawdziwego szpitala. „Lekarze na strat” to jedna z pierwszych własnych produkcji fabularnych Telewizji Puls i pierwsza, przy której telewizja współpracuje z firmą ARTRAMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *