Zapowiedzi TV

LeneK oficjalnym ambasadorem Cartoon Network

Cartoon Network ma swojego oficjalnego vlogera. Został nim Bartosz Lenk (LeneK), który zwyciężył w konkursie CN Vlog It. Od teraz Bartosz będzie mógł jako pierwszy recenzować premiery stacji. Otrzyma też dostęp do najnowszych gier, zabawek i eventów organizowanych przez Cartoon Network.
 
Konkurs CN Vlog It wystartował 31 lipca i trwał przez cztery tygodnie. W tym czasie uczestnicy nagrywali swoje vlogi i publikowali je na stronie projektu www.vlogit.cartoonnetwork.pl. Spośród wielu zgłoszeń jury wybrało trzech finalistów i zaprosiło ich na warsztaty, które 8 września odbyły się w Warszawie. Podczas wspólnych zajęć uczestnicy poznali tajniki vlogowania, a Monika Ćwiek z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która była partnerem akcji, opowiedziała o tym, jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci.
Warsztaty prowadził ambasador akcji, YouTuber Sheo, który był bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem prac konkursowych – Znając przedział wiekowy uczestników konkursu nie spodziewałem się, że otrzymamy aż tak kreatywne prace. Wybór finalistów był trudny, ponieważ zgłoszenia były na bardzo wysokim poziomie. Jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze zwycięzcy była osobowość. Chcieliśmy, żeby laureat był ciekawą postacią i aby jego pozytywna energia była widoczna w filmach, które nagrywa.
Ostatnim zadaniem konkursowym dla dzieci, które wzięły udział w finałowym etapie, było przygotowanie relacji z warsztatów w formie vloga. Jury, oceniając przygotowane prace, zdecydowało, że laptop i tytuł oficjalnego vlogera Cartoon Network trafi do Bartosza Lenka, który ma 12 lat. Swoją przygodę z vlogowaniem rozpoczął około rok temu. W swoich filmach opowiada o grach, przekąskach czy znanych YouTuberach. Jest pełen energii, zawsze uśmiechnięty i żądny nowych wyzwań. LeneK będzie mógł teraz jako pierwszy recenzować nowe odcinki seriali Cartoon Network. Zyska też dostęp do gier, zabawek i eventów organizowanych przez stację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *