Technologia - Promocje

Lenovo Miix 630 — nowe urządzenie „2 w 1” z odłączanym ekranem

Lenovo wraz z firmami Qualcomm® i Microsoft® prezentuje zupełnie nowy sposób mobilnej pracy na komputerze. Miix 630 — najnowszy komputer Lenovo „2 w 1” z odłączanym ekranem, który działa z systemem Windows® 10 S i oferuje wydajność laptopa oraz stałą łączność znaną ze smartfonów1. Chodzi tu nie tylko o Wi-Fi, ale o możliwość mobilnej pracy naprawdę zawsze i wszędzie. Umożliwia to wbudowana łączność 4G LTE1, dzięki której brak dostępnego hotspotu Wi-Fi nie jest już przeszkodą. Teraz można pracować na błyskawicznie uaktywnianym, działającym cicho jak smartfon laptopie „2 w 1” z odłączaną, pełnowymiarową klawiaturą i piórem cyfrowym2.
 

Nowy Miix 630 może zwiększyć wydajność pracy na pięć sposobów
1. Codzienna praca z wydajnością komputera PC
Miix 630 działa na innowacyjnej platformie Snapdragon™ 835 Mobile PC i z systemem operacyjnym Windows 10 S, dzięki czemu można efektywnie pracować w drodze. Pełnowymiarowa, podświetlana klawiatura z precyzyjnym panelem dotykowym umożliwia wygodne pisanie raportów, projektowanie prezentacji i wypełnianie arkuszy kalkulacyjnych. Model ten ma też cyfrowe pióro Lenovo o 1024 poziomach czułości, którym można rysować, szkicować i robić adnotacje przy użyciu funkcji Windows Ink™ – tak samo naturalnie jak na papierze.
Miix 630 działa z systemem Windows 10 S, dzięki czemu nadaje się idealnie dla użytkowników wymagających stałej wydajności i bezpieczeństwa, czemu sprzyja możliwość uruchamiania aplikacji sklepu Microsoft Store. Użytkownicy, którzy wolą Windows 10 Pro, mogą bezpłatnie zaktualizować Miix 630 do znanego im systemu3.
2. Szybka łączność jak w smartfonie
Miix 630 to urządzenie dla współczesnego mobilnego pokolenia. Jest zawsze aktywny i połączony z siecią1, dlatego oferuje swobodę, której oczekują użytkownicy smartfonów, a pragną użytkownicy laptopów. Kiedy pracujesz w kawiarni lub na lotnisku, nie musisz już poszukiwać publicznych sieci Wi-Fi, ani konfigurować hotspotu w telefonie.
Miix 630 zapewnia łączność nie tylko zawsze i wszędzie, ale też z błyskawiczną transmisją danych1. Wbudowany moduł 4G LTE1 umożliwia płynne sprawdzanie poczty, udostępnianie plików, robienie zakupów przez Internet i oglądanie ulubionych programów.
3. Mobilny asystent
Nawet razem z klawiaturą Miix 630 ma zaledwie 15,6 mm grubości, a waży tylko 1,33 kg. Bateria Miix 630 działa niezwykle długo — umożliwia odtwarzanie nawet 20 godzin nagrania wideo z dysku lokalnego4, dlatego można zostawiać przewód zasilający w domu. Co więcej, Miix 630 zachowuje stałą łączność nawet w trybie czuwania5. Laptop nie musi być aktywny, by odbierać na bieżąco e-maile, powiadomienia, czy połączenia przez Skype, a wykonując te zadania w trybie wstrzymania, pobiera mniej energii.
4. Płynna, cicha praca
Miix 630 z mobilnym procesorem Snapdragon 835, mimo smukłej i lekkiej konstrukcji pozwala na jeszcze efektywniejsze odprowadzanie ciepła z urządzenia. Dzięki bezgłośnemu działaniu nadaje się idealnie do pracy w cichych miejscach publicznych, takich jak biblioteka, klasa szkolna czy biuro coworkingowe.
5. Wszechstronność pod każdym względem
Miix 630 to komputer „2 w 1”, ale oferuje aż 5 możliwości intuicyjnej obsługi. Na tablecie z ekranem dotykowym WUXGA+ o przekątnej 12,3 cala można przeglądać serwisy społecznościowe i oglądać wideo, a także rysować i edytować dane przy użyciu cyfrowego pióra Lenovo. Do pisania dłuższych e-maili można użyć pełnowymiarowej, odłączanej klawiatury pełniącej jednocześnie funkcję osłony ekranu podczas podróży.
Urządzenie od Lenovo imponuje także opcjami personalizacji. W systemie Windows 10 S można korzystać głosowo z inteligentnej asystentki cyfrowej Cortana®. Przy użyciu samego głosu umożliwia odbieranie powiadomień, monitorowanie lotów, wysyłanie krótkich e-maili, odtwarzanie muzyki i wykonywanie wielu innych zadań. Kamera na podczerwień w powiązaniu z funkcją Windows Hello™ pozwala na szybkie i bezpieczniejsze logowanie na laptopie poprzez funkcję rozpoznawania twarzy, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa i lepszą ochronę danych.
Miix 630 łączy w sobie wydajność komputera PC ze stałą łącznością poprzez 4G LTE1, a jako urządzenie „2 w 1” z odłączaną klawiaturą jest niezwykle mobilny i wszechstronny.
Miix 630 (z klawiaturą i piórem cyfrowym Lenovo) będzie dostępny w cenie od 799,99 USD od II kwartału 2018 r. na stronie www.lenovo.com2 i będzie kompatybilny z sieciami wybranych operatorów lokalnych (ceny mogą zależeć od kraju)1.
Więcej informacji można uzyskać pod adresami www.lenovo.com/lenovolaunch
i www.lenovo.com/ces

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *