Lenovo uznane za Markę Godną Zaufania

Magazyn My Company Polska po raz szósty ogłosił zwycięzców badania, które na jego zlecenie przeprowadziła firma Kantar Polska. W plebiscycie wzięło udział ponad 20 000 przedstawicieli sektora MŚP – od prezesów po dyrektorów i właścicieli firm. Dzięki głosom reprezentantów firm z całej Polski Lenovo zajęło pierwsze miejsce w kategorii Komputer osobisty.

 

„Zaufanie to kluczowa wartość w relacjach biznesowych. Ponieważ udzielanie długofalowego wsparcia dla rozwoju działalności naszych klientów jest dla Lenovo priorytetem, to tym bardziej cieszy nas otrzymane wyróżnienie. Jest to dla nas dowód, że podejmowane przez nas działania osiągają zamierzony skutek”.mówi Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska.

Ankietowani udzielali spontanicznej odpowiedzi na pytanie, jaka marka w każdej spośród 25 kategorii cieszy się ich największym zaufaniem. Wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Nagrody zostały uroczyście wręczone podczas gali, która odbyła się 29 kwietnia 2021 roku.

„Stale poszukujemy innowacji, które pomogą firmom sprostać nowym wyzwaniom w dynamicznie zmieniającym się środowisku – zarówno poprzez rozwój kompleksowej oferty rozwiązań technologicznych oraz urządzeń dla biznesu, jak i proaktywne podejście do spełniania potrzeb naszych klientów”.komentuje Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *