Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”

Aktor w roli tajemniczego Mateusza, znanego i cenionego trenera biznesu. W jakich okolicznościach pojawia się wśród bohaterów serialu? Jaki wpływ wywrze na losy innych postaci? Czy zagości na dłużej w serialu „Pierwsza miłość”?

Emilka i Paulina decydują się zainwestować w wizerunek swojej firmy kosmetycznej. W tym celu udają się na spotkanie z profesjonalistą. Niestety, kwota, jakiej oczekuje biznesmen, jest tak wysoka, że dziewczyn nie stać jest na jego doradztwo. Emilka postanawia zagrać va banque. Upór kobiety robi wrażenie na przystojnym trenerze biznesu, który podejmuje z nią współpracę w wyniku przegranego zakładu. Jak potoczy się kooperacja dziewczyn z przystojnym, szarmanckim i bezkompromisowym biznesmenem? Czy pojawienie się nowego mężczyzny u boku Emilki zwiastuje romans?

Lesław Żurek, który wciela się w rolę Mateusza, jest popularnym i wszechstronnym aktorem. Widzowie mogą oglądać go w popularnych produkcjach kinowych i telewizyjnych. Pojawił się m.in. w serialach „Londyńczycy”, „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Ekipa”, „Mała Moskwa” czy „O mnie się nie martw”. Na dużym ekranie gościł w takich produkcjach jak „Zabawa zabawa”, „Pierwszy dzień lata” oraz „Los numeros”.

Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *