"Letni detoks. 14-dniowy program odnowy ciała i umysłu" – drugie specjalne wydanie tygodnika "Tylko Zdrowie"

Już jutro – we wtorek, 6 czerwca br. ukaże się „Letni detoks. 14-dniowy program odnowy ciała i umysłu”- specjalne letnie wydanie tygodnika „Tylko Zdrowie”, ukazującego się w każdy piątek z „Gazetą Wyborczą”. Pismo jest poświęcone naturalnym metodom dbania o ciało i psychikę. Porad udzielają w nim najlepsi eksperci: dietetycy, lekarze, trenerzy i psycholodzy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Z wydania czytelnicy dowiedzą się, m.in. co zmienić w diecie, by latem poczuć się lżej, jakimi ziołami warto się wspomagać, jak nauczyć się nicnierobienia, co zmienia w ludziach kontakt z przyrodą, czy spa naprawdę leczy, jak ruszać się regularnie bez karnetu na siłownię oraz dlaczego ludzie potrzebują przyjaciół.

W 35 przepisach kulinarnych redakcja podpowiada, jak wykorzystać bogactwo sezonowych warzyw i owoców – w sałatkach, potrawach z grilla, nalewkach czy deserach, które można jeść codziennie, a eksperci radzą, jak zrobić idealne kiszone ogórki.

Swoje sekrety na naturalne metody dbania o zdrowie zdradza aktorka Magdalena Cielecka.

– Ten numer „Tylko Zdrowie” to zbiór wskazówek, jak metodą małych kroków zmienić swoją dietę, poprawić samopoczucie, naturalnie wzmocnić zdrowie. Natura dała nam niesamowite możliwości dbania o siebie bez pomocy chemii. „Letni detoks” to przewodnik po tych łatwo dostępnych środkach. Już 14 dni wystarczy, by odczuć korzyści z regularnego ruchu czy jadania porządnych porcji zieleninytłumaczy redaktorka naczelna „Tylko Zdrowie” Katarzyna Staszak.

Pismo „Letni detoks” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy przez kolejne trzy miesiące. Wydanie będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz – w formie cyfrowej – na Publio.pl. Numer kosztuje 11,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.

Wydanie specjalne „Letni detoks” wspiera autopromocja. Działania reklamowe przygotował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *