„Letnia Scena Polo TV”: Nowy program w Polo TV (wideo)

Nowy program, w którym artyści zabierają widzów w wyjątkową muzyczną podróż! Co się będzie działo w nowym formacie koncertów wakacyjnych? Latem Polo TV transmituje plenerowe festiwale, tym razem występy przed wielotysięczną publicznością odbywają się…

 

 

W te wakacje w Polo TV odbędą się koncerty gwiazd w zupełnie nowej formule. Zamiast dużych imprez plenerowych Polo TV zaprasza na cykl letnich mini koncertów „Letnia Scena Polo TV”.

Od 13 czerwca w każdą sobotę spotkamy się z największymi gwiazdami disco polo na trzynastu koncertach, które zrealizujemy w miejscach bliskich sercu gwiazd. Mini sceny pojawią się w ogrodach, salonach, na łąkach czy w salach zamkniętych domów kultury. Bez publiczności, ale z największymi i najwierniejszymi fanami – naszymi widzami!

Każdy odcinek składa się z dwóch lub trzech mini recitali gwiazd, podczas których artyści wykonują zarówno swoje najbardziej znane hity jak i nowości. Dodatkowo występy wzbogacone są krótkimi luźnymi rozmowami w domowej atmosferze, które poprowadzą Maciek Smoliński oraz Kamil Górski.

Do projektu „Letnia Scena Polo TV” przyjęli zaproszenie m.in. After Party, Camasutra, Andre, Weekend, Top Girls, Dbomb, Mig, Power Play, Mig, Czadoman.

A oto plan mini koncertów:

13.06 – Piękni i Młodzi, Playboys

20.06 -Basta, Bqll

27.06 – Cliver, Ivan Komarenko, Masters

04.07- Mig, Red Queen, Toskansky

11.07- Markus P, Czadoman

18.07- Top Girls, Jorrgus

25.07- Classic, Defis

01.08 – Weekend, Power Play

08.08 – Extazy, Milano

15.08 – Bayer Full, Baby Full

22.08 – Camasutra, Mejk

29.08- Andre, Capitan Folk

05.09 – After Party

KONCERTOWE REWOLUCJE W POLO TV w każdą sobotę od 13 czerwca do 5 września o 14.15

Powtórki: niedziela 17.15, wtorek i czwartek 16.00

 

Letnia scena Polo TV

Wiemy, że tęsknicie za koncertami! Dlatego przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! Letnią scenę Polo TV! Najlepsi artyści i największe przeboje! 🤩🤩🤩🎥 Z naszymi kamerami udamy się do miejsc bliskich sercu gwiazd disco polo. Włącz #PoloTV już 13 czerwca o godz. 14:15 i baw się dobrze!

Opublikowany przez Polo tv Poniedziałek, 1 czerwca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *