Letnie kino Paramount Channel powraca

Sierpień to miesiąc obfitujący w deszcze spadających gwiazd, jednak tylko na Paramount Channel HD widzowie mogą zobaczyć najwięcej gwiazd Hollywood! I to nie tylko na ekranie telewizora. Od 1 sierpnia powraca Letnie Kino Paramountu, cykl pokazów kinowych „pod chmurką” w największych miastach w Polsce, w czasie których widzowie będą mogli zobaczyć filmowe przeboje, takie jak „Bay Watch. Słoneczny patrol”, „Forrest Gump” czy „Terminal”. W zeszłym roku każde z wydarzeń przyciągało ponad tysiąc osób! Wszystkie projekcje rozpoczynają się o godz. 21:00.

 

Pokazy w ramach cyklu Letnie Kino Paramountu:

  • 1 sierpnia, Poznań, Przystań na Chwilę, „Forrest Gump”
  • 8 sierpnia, Warszawa, Klub Iskra, „Terminal”
  • 14 sierpnia, Gdańsk, 100cznia, „Baywatch. Słoneczny patrol”
  • 15 sierpnia, Kraków, Forum Przestrzenie, „Włoska robota”

W sierpniu na antenie Paramount Channel HD już 4 sierpnia będzie można obejrzeć film „Niebezpieczna piękność” w reżyserii Marshalla Herskovitza, którego akcja rozgrywa się w średniowiecznej Wenecji. 10 i 27 sierpnia stacja wyemituje kinowy przebój pt. „Vanilla Sky” z Tomem Cruisem i Penélope Cruz w rolach głównych. Z kolei 17 i 18 sierpnia będzie można zobaczyć pierwszą i drugą część dramatu gangsterskiego „Dawno temu w Ameryce”, w reżyserii Sergio Leone. W ramówce stacji nie zabraknie także takich filmów, jak „Mission: Impossible – Rogue Nation” (emisja 15 sierpnia), „Jeździec bez głowy” (emisja 15 sierpnia) oraz  „Niemoralnej propozycji” (21 sierpnia).

Z kolei w ramówce Comedy Central Family nie zabraknie pełnych humoru kinowych przebojów. 1 i 2 sierpnia stacja wyemituje najzabawniejszą serię komediową lat 90. czyli filmy „Ace Ventura: Psi Detektyw” i „Ace Ventura: Zew natury”, z Jimem Carreyem w roli głównej. 6 sierpnia widzów Comedy Central Family zauroczą „Kozaczki z pieprzykiem”, a 16 sierpnia nieco zszokuje seria gagów Johnny’ego Knoxville’a i kolegów, czyli film „Jackass 2.5”. 30 sierpnia stacja zaserwuje jedyną komedię w dorobku Paula Thomasa Andersona, pt. „Lewy Sercowy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *