Letnie nowości w TVP VOD

W wakacje TVP VOD zaprasza na porywające seriale kostiumowe, dramaty i komedie oraz dokumenty produkcji BBC Studios. Oferta platformy wzbogaciła się o ponad 50 godzin nowości.

 

 

 

Do już szerokiego wachlarza tytułów dołączają m.in. seriale kostiumowe – „Mała Dorrit”, „Koniec defilady”, „Rozważna i romantyczna”, „Północ i południe”, „Człowiek, który został Bondem”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster”, „Urodzony morderca”, „Miasteczko”; serial komediowy „Zdążyć przed zachodem” z przezabawnym Johnem Cleese; filmy dokumentalne o społeczeństwie, przyrodzie, technologii i historii, takie jak m.in.: „Avicii. Historia prawdziwa”, „Przewodnik po Marsie”, „Miniaturowe cuda natury” czy „Zwierzęta za kamerą”.

Wśród już dostępnych na platformie produkcji znajdują się, m. in.: „Życie w Cranford” – rewelacyjny serial kostiumowy z wielokrotnie nagradzaną Judy Dench w roli głównej; serial kryminalny „Czas śmierci” oraz takie klasyki jak „Allo, ‘allo!”, „Wojna i pokój”, „Duma i uprzedzenie” czy brytyjski „Dom z kart” („House of cards” z 1990 roku). Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Najlepsze filmy, seriale i programy można oglądać w jakości HD, z napisami. Wszystkie materiały wideo w strefie ABO są dostępne w aplikacjach TVP VOD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *