Canal+ PolskaMediaZapowiedzi TV

Lifestylowy czerwiec w Canal+ online

W czerwcu zapraszamy widzów CANAL+ online w podróż do Wielkiej Brytanii z gospodarzami programów „Rick Stein w Kornwalii” i „Ucieczka do miasteczka”. Szef kuchni Rick pokaże najlepsze puby i restauracje w rodzinnej Kornwalii, opowie o miejscowych przysmakach i spróbuje lokalnych produktów. Natomiast w programie „Ucieczka do miasteczka” poznamy Brytyjczyków, którzy chcieliby zamieszkać z dala od zgiełku miasta i poszukują nieruchomości w spokojnych i urokliwych zakątkach Anglii. W czerwcu w CANAL+ DOMO pojawi się również nowa produkcja własna, „Dom w miesiąc”, a na antenie CANAL+ KUCHNIA zadebiutuje 9. sezon programu „Żołądek czy rozsądek”.

 

Rick Stein w Kornwalii, seria dokumentalna, premiera 18.06 o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online

Czas na kulinarno-krajoznawczą wyprawę do Kornwalii z Rickiem Steinem w roli przewodnika. Brytyjski szef kuchni i gospodarz programów telewizyjnych, zaprasza widzów do swojego rodzinnego hrabstwa, w którym mieszka od prawie pół wieku i z powodzeniem prowadzi gastronomiczno-hotelarski biznes.

Wraz z Rickiem odwiedzimy najlepsze restauracje i puby w różnych częściach Kornwalii, poznamy lokalne specjały i będziemy podziwiać urokliwe nadmorskie krajobrazy. Smakowita podróż bez wychodzenia z domu!

Żołądek czy rozsądek? 9, seria kulinarna, od 06.06 od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

Grzeszne przyjemności czy zbilansowane posiłki? Adrian Richardson i Zoe Bingley-Pullin ponownie spotykają się w kuchni, by przekonywać widzów do swoich wizji gotowania. Adrian lubi obfite dania, pełne masła, węglowodanów i mięsa. Zoe stawia na lekkie, kolorowe posiłki, w których królują warzywa.

Przed nami 65 odcinków, w których oboje zaprezentują autorskie przepisy, inspirowane kuchniami świata, m.in. irańską, meksykańską, szwedzką, marokańską i indyjską. Będzie pysznie, lekko i grzesznie – dla każdego coś miłego.

Ucieczka do miasteczka, seria dokumentalna, premiera 17.06 o godz. 22:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

Coraz więcej Brytyjczyków wybiera życie z dala od zgiełku dużych miast. Marzą o własnym domu z ogródkiem w spokojnej i cichej okolicy. Poszukują nieruchomości w sielskich, małych miasteczkach, które oferują wiele miejskich udogodnień, a jednocześnie spokojną wiejską atmosferę.

W każdym odcinku poznamy rodzinę, która szuka wymarzonego domu i zwiedzimy jedne z najpiękniejszych brytyjskich miasteczek. Która z nieruchomości zachwyci bohaterów programu?

Dom w miesiąc, seria poradnikowa, premiera 11.06 o godz. 18:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

Całoroczny dom na przedmieściach, designerska leśniczówka albo wakacyjny azyl dla rodziny. Bohaterowie programu mają różne cele, ale łączy ich jedno: na budowę mają zaledwie 30 dni. Prowadzący program, Damian Urbańczyk, będzie towarzyszył im w realizacji tych ambitnych planów, a my zobaczymy cały proces – od projektu aż do gotowej inwestycji.

Poznamy nowoczesne technologie, realne koszty i przekonamy się, że dla niektórych inwestorów i wykonawców nie ma rzeczy niemożliwych. Wielkie budowanie czas zacząć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *