MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Lifestylowy luty w Canal+ online

W lutym na widzów CANAL+ online czeka inspirująca kulinarna podróż do Irlandii z Johnem Torode, oraz egzotyczna wyprawa do słonecznego Meksyku z Paulem Hollywood. Natomiast w CANAL+ DOMO Drew i Jonathan Scottowie pomogą właścicielom domów przeprowadzić gruntowny remont i na nowo urządzić wnętrza, które straciły swój dawny blask.

 

KULINARNE ODKRYCIA JOHNA TORODE – IRLANDIA, seria dokumentalna, premiera 4.02 o godz. 13:45 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

Tym razem John Torode odwiedza kraj swoich przodków – Irlandię. John przemierza kraj w poszukiwaniu inspirujących miejsc i lokalnych przysmaków. Zagląda do przytulnych pubów na wybrzeżu, leżących wzdłuż malowniczej Wild Atlantic Way, i do dublińskich restauracji wyróżnionych gwiazdkami Michelin. Podczas swojej podróży odwiedza lokalnych producentów żywności i próbuje tradycyjnych specjałów. Wszystko po to, by odkryć bogatą i tętniącą życiem irlandzką kulturę kulinarną.

PAUL HOLLYWOOD W MEKSYKU, seria dokumentalna, premiera 26.02 o godz. 21:10 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

Paul Hollywood rusza do Meksyku, by lepiej poznać lokalną kuchnię i spróbować tradycyjnych potraw. Podczas swojej podróży zobaczy jak przygotowywany jest słodki chleb concha i tradycyjne tortillas. Spróbuje też wielu zaskakujących potraw, które niejednokrotnie okażą się wyzwaniem dla europejskiego podniebienia. Brytyjski mistrz wypieków odwiedzi Tijuanę, Cancún oraz Mexico City i przekona się, że meksykańska kultura kulinarna oszałamia różnorodnością składników i smaków.

JOHN I LISA – RAZEM W KUCHNI 5, seria dokumentalna, premiera 14.02 o godz. 20:05 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

John Torode i Lisa Faulkner przedstawią kolejną porcję przepisów na proste, ale pyszne dania, które urozmaicą codzienny jadłospis. Tym razem ta dobrana i pełna kulinarnego entuzjazmu para przygotuje kilka rodzajów pieczywa ze słonymi lub słodkimi dodatkami, makarony pod różną postacią, kuszące desery, rozgrzewające zupy oraz egzotyczne potrawy. Smaczna, pełna miłości kuchnia, w sam raz na walentynki.

CUDOTWÓRCY – DOM NA LATA 3, seria dokumentalna, premiera 20.02 o godz. 20:10 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

Para cudotwórców, bracia Drew i Jonathan Scottowie pomagają właścicielom domów przeprowadzić gruntowny remont i na nowo urządzić wnętrza, które straciły swój dawny urok. Zagracone pokoje, niefunkcjonalny układ pomieszczeń i wysłużone meble to główne problemy, z którymi muszą się zmierzyć. Budżety są raczej skromne, a oczekiwania właścicieli wyśrubowane, ale bracia Scott to prawdziwa ekipa do zadań specjalnych!

KUPIONE I CO DALEJ? 5, seria poradnikowa, premiera nowych odcinków 4.02 o godz. 18:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

W nowych odcinkach programu Marta Czerkies urządza i projektuje kolejne mieszkania i domy. Spełnia oczekiwania klientów i trzyma się wyznaczonego budżetu, a to niejednokrotnie oznacza wiele negocjacji i kompromisów. Tym razem Marta urządzi m.in. mieszkanie pod wynajem, wnętrze nawiązujące do stylu śródziemnomorskiego oraz nowoczesne M, w którym trzeba będzie naprawić błędy poprzedniej ekipy remontowej. Moc inspiracji, wskazówek i porad dla wszystkich tych, którzy remontują lub projektują nowe lokum.

POGROMCY BAŁAGANU 2, seria dokumentalna, premiera 11.02 o godz. 21:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

Bohaterowie programu przez liczbę rzeczy, które nagromadzili w swoich domach, ledwo się w nich mieszczą. Zbieracka pasja przechodzi z pokolenia na pokolenie, a z rodzinnymi skarbami trudno się rozstać. Z pomocą przychodzą specjaliści, którzy ocenią sytuację chłodnym okiem. Peter Walsh, Cherie Barber i Lucas Callaghan to profesjonaliści, którzy poradzą sobie z każdym bałaganem i oczyszczą przestrzeń ze zbędnych przedmiotów.

POKOCHAJ LUB SPRZEDAJ – WIELKA BRYTANIA 6, seria dokumentalna, premiera 28.02 o godz. 21:00

Wyremontować czy sprzedać? To pytanie zadają sobie bohaterowie szóstej serii programu. W każdym odcinku poznamy jedną rodzinę oraz jej rozterki związane z obecnym domem. Problemem jest na ogół metraż, zbyt mały albo za duży w stosunku do aktualnych potrzeb, lub kiepski stan techniczny i wygląd budynku. W wyborze między inwestycją w remont a sprzedażą domu pomogą niezawodni eksperci: Kirstie Allsopp, mistrzyni renowacji oraz Phil Spencer, specjalista od rynku nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *