Lifestylowy sierpień w Canal+ online

W sierpniu zapraszamy na kulinarną wyprawę do Azji. Razem z gospodarzami programów SZUKAJĄC UMAMI i SEKRETNE SMAKI AZJI wybierzemy się do najsmaczniejszych miast tej części świata. W CANAL+ DOMO w sierpniu pojawi się program KUPILIŚMY SOBIE ZAMEK: DAMY RADĘ pełen praktycznych porad na temat remontu. Natomiast wszystkich tych, którzy szukają inspiracji do urządzenia własnej zielonej oazy zapraszamy do CANAL+ DOMO i CANAL+ online, gdzie Alan Titchmarsh, gospodarz programu POKOCHAJ SWÓJ MAŁY OGRÓD i POKOCHAJ SWÓJ WIEJSKI OGRÓD, pokazuje i urządza urocze, przydomowe ogródki.

 

POKOCHAJ SWÓJ MAŁY OGRÓD, seria poradnikowa, premiera 04.08 o godz. 21:30 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

Małe jest piękne, czyli jak uzyskać maksymalny efekt na niewielkiej przestrzeni. Tym razem Alan Titchmarsh pokazuje i urządza urocze, przydomowe ogródki na bardzo małej powierzchni. Sprytnie zaaranżowane, sprawiają wrażenie znacznie większych niż są w rzeczywistości.

Bujna zieleń, kwiaty w intensywnych barwach, wygodne meble i kącik zabaw dla dzieci – nawet na kilkunastu metrach kwadratowych można stworzyć zieloną oazę, strefę odpoczynku od miejskiego zgiełku.

POKOCHAJ SWÓJ WIEJSKI OGRÓD, seria poradnikowa, premiera 11.08. w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

Alan Titchmarsh przedstawia zachwycające ogrody urządzone w stylu, który nazywamy angielskim. Malownicze rabaty pełne kwiatów o zróżnicowanych kształtach, barwach i wysokości, bujne pnącza, formowane krzewy i zadbane ścieżki tworzą swobodną, sielską atmosferę.

Ten bardzo naturalny efekt wymaga jednak sporo pracy. Alan pokaże, jak założyć taki ogród i dbać o niego przez cały rok.

KUPILIŚMY SOBIE ZAMEK: DAMY RADĘ, seria poradnikowa, premiera 06.08 o godz. 22:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie CANAL+ online

Państwo Strawbridge w roli remontowych doradców online. Od kilku lat obserwujemy postęp prac renowacyjnych we francuskim zamku Angel i Dicka. Tym razem ta wytrwała i pełna inwencji para dzieli się swoją wiedzą z miłośnikami samodzielnych napraw.

Brytyjczycy szukający praktycznych porad kontaktują się z państwem Strawbridge przez Internet i dzięki połączeniom wideo otrzymują precyzyjne wskazówki dotyczące remontu. Ten program to kopalnia wiedzy i inspiracji!

SEKRETNE SMAKI AZJI, seria dokumentalna, premiera 06.08 o godz. 22:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

Popularny bloger kulinarny Aun Koh zabiera nas na wyprawę do azjatyckich metropolii. Wraz z nim zajrzymy do lokali, w których jadają miejscowi, niedostępnych dla przeciętnego turysty.

Pojedziemy do Singapuru, Bombaju, Manili, Dżakarty, Bangkoku i Hongkongu, by poznać sekretne smaki tych miast, charakterystyczne składniki i specjały. Poznamy potrawy spoza menu, których mogą skosztować nieliczni.

SZUKAJĄC UMAMI, seria dokumentalna, premiera 27.08 o godz. 22:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie CANAL+ online

Choć umami został oficjalnie uznany za piąty podstawowy smak w 2000 roku, to w azjatyckiej kuchni króluje od dawna.

W jaki sposób się go uzyskuje? Robert Allison, szef kuchni, stylista jedzenia i autor poczytnych książek kulinarnych, podróżuje po Azji, by odkryć sekrety tutejszych składników i potraw. Zajrzy m.in. do Seulu, Hanoi, Pusan i Kuala Lumpur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *