Lifetime, Crime Investigation Polsat HD, H2 od 1 lutego w ofercie Netii

Już 1 lutego br, oferta programowa Telewizji Osobistej w Netii powiększy się o 3 nowe kanały: Lifetime, Crime Investigation Polsat HD, H2.

Lifetime to kanał telewizyjny należący do A+E Networks, nadający filmy fabularne produkowane na zamówienie, seriale fabularne i dokumentalne produkcje rozrywkowe. Start stacji planowano na listopad 2014 roku, jednak kanał rozpoczął nadawanie 3 grudnia 2014. Stacja zasili pakiet Styl życia na pozycji 96.

Crime+Investigation Polsat to polski kanał dokumentalno-kryminalny, będący wspólnym projektem Telewizji Polsat i brytyjskiej spółki A+E Networks UK. Od 15 czerwca 2018 roku kanał jest nadawany wyłącznie w wersji HD. Stacja zasili pakiet Styl życia na pozycji 97.

H2 to kanał telewizyjny należący do A+E Networks, uzupełniający ofertę stacji History i nadający programy dokumentalne o tematyce naukowej, motoryzacyjnej i inżynierii. Dnia 18 stycznia poinformowano, że 6 lutego 2019 stacja zmieni nazwę na History2. Stacja zasili pakiet Wiedza i odkrycia i pojawi się na pozycji 55.

Jednocześnie operator informuję, że zmianie ulegnie pozycja kanału Russia Today Documentary HD, z pozycji 55 na 196

Przez najbliższy miesiąc, od 31.01-03.03.2019r., w ramach tzw. okna otwartego klienci Telewizji Osobistej w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać aż siedem kanałów telewizyjnych: HISTORY HD, FOX HD, National Geographic Wild HD, BBC Brit HD, Comedy Central HD, Paramount Channel HD oraz nowy kanał Crime+Investigation Polsat HD .

Serial „Magnum: Detektyw z Hawajów” w Netia VOD

31 stycznia br. o godzinie 21:05 na kanale FOX HD odbędzie się premiera serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”.

Z tej okazji, serial będzie dostępny w Netia VOD dla Klientów posiadających pakiet „Seriale”. Każdy odcinek będzie pojawiać się po północy z czwartku na piątek i będzie dostępny w Netia VOD przez 28 dni.

„Magnum: Detektyw z Hawajów” to amerykański serial telewizyjny opowiadający o Tomasie Magnum, który po powrocie z Afganistanu wykorzystuje swoje umiejętności ze służby wojskowej w pracy prywatnego detektywa na Hawajach.


Jedna myśl na temat “Lifetime, Crime Investigation Polsat HD, H2 od 1 lutego w ofercie Netii

  • 3 lutego 2019 o 22:48
    Permalink

    Super. Ale i tak tęsknię za CBSami. Może kiedyś doczekam się też TVN Fabuły

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *