Sport w TVTVP

Liga Konferencji Europy: Legia Warszawa – Zrinjski Mostar w TVP Sport

Legią Warszawa zwyciężyła w ostatnim meczu Ligi Konferencji Europy ze Zrinjskim Mostarem 2:1 i podobnie jak Aston Villa ma sześć punktów, przewodząc na czele stawki. Oba zespoły spotkają się ponownie, tym razem przy ulicy Łazienkowskiej. Czy Wojskowi utrzymają pozycję lidera grupy E?

 

Przed Legią czwarty mecz w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Wicemistrz Polski pokonał ostatnim razem na wyjeździe Zrinjski Mostar 2:1, a osłodą spotkania było decydujące trafienie Blaża Kramera, który pokusił się o główkę a la Robin van Persie. Zespół Kosty Runjaicia dzięki wygranej wskoczył na fotel lidera grupy E. Czy w Warszawie uda się utrzymać na czele stawki?

Mecz w Mostarze był dla stołecznego klubu niezwykle ważny. Legioniści znaleźli się na trudnym terenie, na którym polegli choćby gracze AZ Alkmaar. Holendrzy prowadzili w Bośni i Hercegowienie 3:0, a ostatecznie przegrali 3:4. Trafiło jednak na Wojskowych, którzy byli wówczas zdeterminowani i chcieli przełamać swoją złą serię. Spróbowano kilku zabiegów, wymieniono część składu i… udało się. Nastroje mógł dodatkowo polepszać fakt, że kasa Legii sowicie zarobiła na zwycięstwie. Ile? Sprawdźcie sami.

Legioniści po dwóch wyjazdowych meczach wracają na stadion przy ulicy Łazienkowskiej. Transmisja spotkania Legia – Zrinjski w czwartek 9 listopada od godziny 17:45 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV. Dodatkowo udostępniamy możliwość wyboru multiaudio: audiodeskrypcji z komentarzem i bez.

Liga Konferencji 2023/24, mecz Legia Warszawa – Zrinjski Mostar. Szczegóły transmisji na żywo

Kiedy mecz: czwartek, 9 listopada, godzina 18:45

Gdzie i o której transmisja: 17:45 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV oraz HbbTV

Kto skomentuje: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

Prowadzący studio: Jacek Kurowski

Reporter: Hubert Bugaj

Goście/eksperci: Artur Wichniarek, Marek Papszun, Ivica Vrdoljak, Rafał Ulatowski (analiza)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *