Polsat BOXSport w TV

Liga Mistrzów: Dynamo Kijów – Fenerbahce w Polsacie Sport Extra i Polsat Box Go

Rozgrywki Ligi Mistrzów zawitają w środę do Łodzi, gdyż na stadionie ŁKS rywali w drodze do fazy grupowej podejmować będzie Dynamo Kijów. Ukraiński zespół w 2. rundzie eliminacji rywalizować będzie z Fenerbahce Stambuł.

 

W środę wieczorem meczem z Fenerbahce Dynamo rozpoczyna walkę o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dla ukraińskiego klubu będzie to pierwszy oficjalny mecz od grudnia ubiegłego roku. Zdaniem Tomasza Kędziory tak długa rozłąka od futbolu dla wicemistrza kraju nie może być problemem, jeśli chcą awansować dalej.

– Zdajemy sobie z tego sprawę, ale dołożymy wszelkich starań, aby awansować do kolejnej rundy. Nieważne w jaki sposób to zrobimy i jaki styl zaprezentujemy, to chcemy grać dalej i awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Taki cel postawiliśmy przed sobąpodkreślił.

Pierwszy mecz Dynamo zagra jako gospodarz. Spotkanie odbędzie się w Łodzi na stadionie imienia Władysława Króla. Ukraińscy kibice znają ten stadion z meczów Ligi Narodów, ponieważ ich reprezentacja rozgrywała tutaj mecze.

Zawodnicy, którzy byli powołani do reprezentacji Ukrainy rozegrali tutaj w Łodzi dwa mecze w Lidze Narodów z Armenią i Irlandią. Wszyscy chwalili ten obiekt oraz jego zaplecze. Na trybunach było bardzo dużo kibiców nie tylko ukraińskich, ale też i polskich. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie, bo takie wsparcie z trybun będzie nam teraz bardzo potrzebne – powiedział Kędziora.

Transmisja z meczu Dynamo Kijów – Fenerbahce Stambuł od godziny 19:50 w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *