Liga Mistrzów na kolejne dwa sezony w TVP

Zradością możemy ogłosić, że przez kolejne dwa sezony pokażemy najlepsze piłkarskie klubowe rozgrywki na świecie. Liga Mistrzów nadal w TVP!

 

Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Tomasz Kędziora, Kamil Piątkowski oraz 32 najlepsze klubowe europejskie drużyny ponownie zagoszczą na antenach Telewizji Polskiej! Piłkarską Ligę Mistrzów w sezonach 2021/2022 i 2022/2023 będzie można oglądać również w sieci bez dodatkowych opłat: na stronie TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz Smart TV.

W każdej kolejce pokażemy jeden środowy mecz. Dodatkowo przygotujemy magazyn skrótów, w którym pokażemy wszystkie bramki, które padły we wtorkowych i środowych spotkaniach.

Jakie starcia będziecie mogli zobaczyć na naszych antenach? Na pewno nie zabraknie hitów! Pierwsze emocje już 15 września. Wówczas w Telewizji Polskiej kibice będą mogli obejrzeć spotkanie Inter Mediolan vs. Real Madryt.

Tytułu broni Chelsea Londyn. Drużyna trenera Thomasa Tuchela w ubiegłorocznym finale pokonała Manchester City. Teraz The Blues również będą jednym z faworytów do zwycięstwa. W tym gronie wymienia się też gwiazdorskie PSG z Messim, Neymarem i Mbappe, Manchester United, Manchester City, Bayern Monachium, Real Madryt… Już teraz zapraszamy przed telewizory, komputery i smartfony! Jeżeli w kolejnym sezonie do Ligi Mistrzów awansuje polski klub, pokażemy jego wszystkie spotkania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *