PolsatSport w TV

Liga Narodów. Plan transmisji środowych meczów

Kontynuujemy zmagania w rozgrywkach Ligi Narodów. W środowych spotkaniach na pierwszy plan wysuwa się starcie reprezentacji Polski z Holandią. Obie drużyny wciąż mają szansę na pierwsze miejsce w grupie, ale muszą uważnie nasłuchiwać rezultatu z meczu Bośnia i Hercegowina – Włochy.

 

Italia musi stracić punkty na wyjeździe, aby Polacy lub Holendrzy mogli cieszyć się z pierwszego miejsca w grupie. Zarówno Biało-Czerwoni oraz Oranje potrzebują zwycięstwa. W przypadku równej liczby “oczek” wszystkich ekip, awans do turnieju finałowego wywalczy reprezentacja Włoch, która ma najkorzystniejszy bilans meczów bezpośrednich. Podopieczni Jerzego Brzęczka mają już zapewnione utrzymanie w najwyższej dywizji, ale muszą postarać się zmazać plamę po kiepskich występie na Półwyspie Apenińskim i porażce 0:2.

Oprócz rywalizacji w naszej grupie, odbędzie się także szereg innych spotkań. Mecz o awans zostanie rozegrany w Belgii, gdzie gospodarze podejmą Duńczyków. Eden Hazard i spółka są liderem tabeli z dwoma punktami przewagi nad Skandynawami. W drugim starciu tej grupy Islandia spróbuje zdobyć pierwsze “oczka”, ale łatwo nie będzie. Rywalem bowiem Anglia, dodatkowo na wyjeździe.

W dywizji B reprezentacja Austrii zmierzy się z Norwegią. To spotkanie stało pod dużym znakiem zapytania ze względu na pandemię koronawirusa. W przypadku Austriaków, tamtejszy rząd postanowił wprowadzić lockdown, natomiast w kadrze Norwegów wykryto kilka zakażeń. Ostatecznie mecz powinien dojść do skutku. W tabeli ekipa z kraju Mozarta jest liderem i wyprzedza Norwegów o trzy punkty. Ci jednak rozegrali jedno spotkanie mniej i wciąż mogą myśleć o pierwszej lokacie.

Ciekawie zapowiada się także konfrontacja w Czechach, gdzie dojdzie do sąsiedzkich porachunków. Gospodarze zmierzą się bowiem ze Słowacją. Ci pierwsi mają punkt straty do lidera – Szkocji i walczą o awans, podczas gdy przyjezdni zamykają stawkę z “oczkiem” straty do trzeciego Izraela i walczą o uniknięcie spadku.

Podobnie wygląda sytuacji w rywalizacji Serbii z Rosją. Gospodarze mogą jeszcze uniknąć spadku do trzeciej dywizji, ale muszą pokonać Sborną i liczyć na porażkę Turcji z Węgrami. Z kolei Rosjanie liderują w grupie, ale mają tyle samo punktów, co Madziarze. Olbrzymi ścisk w tabeli sprawia, że w arcyciekawej sytuacji znaleźli się Turcy, którzy mogą spaść, ale również uzyskać awans.

Plan transmisji środowych meczów w Lidze Narodów:

Dywizja A:

Anglia – Islandia godz. 20:35 Polsat Sport Premium 3

Belgia – Dania godz. 20:35 Polsat Sport Premium 2

Bośnia i Hercegowina – Włochy godz. 20:35 Polsat Sport Premium 1

Polska – Holandia godz. 20:35 Polsat Sport

Dywizja B:

Austria – Norwegia godz. 20:35 Polsat Sport Premium 4

Czechy – Słowacja godz. 20:35 Polsat Sport Premium 5

Serbia – Rosja godz. 20:35 Polsat Sport Premium 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *