Liga Narodów: Polska – Serbia w Polsacie Sport

Po nieoczekiwanym zwycięstwie 3:2 nad Chinami reprezentacja Polski zmierzy się z Serbią w drugim meczu turnieju Ligi Narodów w Makau. Podopieczne trenera Zorana Terzica to bardzo mocny przeciwnik. Czy Biało-Czerwone udowodnią po raz drugi swoją sportową wartość?

 

 

Mało kto wierzył w to, że Polki nawiążą walkę z Chinkami, a tym bardziej, że odniosą tak piękne zwycięstwo. Chinki to liderki światowego rankingu i aktualne mistrzynie olimpijskie.

– Jesteśmy zaskoczone wynikiem, bo to w końcu reprezentacja Chin, złote medalistki olimpijskie. Może faktycznie grały bez dwóch-trzech zawodniczek, ale to wciąż mistrzynie. Ta wygrana jest dla nas wielką wygraną i niespodziankąpowiedziała po meczu najlepsza zawodniczka reprezentacji Polski Malwina Smarzek.

Drugie starcie w Makau zapowiada się równie ciężko. Rywalkami będą bowiem Serbki, które są wicemistrzyniami olimpijskimi. W składzie drużyny Terzica grają gwiazdy takie, jak Stefana Veljković, która jest doskonale znana polskim kibicom z zakończonej po minionym sezonie czteroletniej przygody z Chemikiem Police.

Czy Biało-Czerwone zdołają sprawić kolejną niespodziankę i wygrają z wyżej notowanymi przeciwniczkami?

Transmisja meczu Polska – Serbia w środę od godz. 11.20 w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *