„Like a Bo$$” od 3 grudnia w TTV!

Ile jest prawdy w powiedzeniu, że niemal za każdym wielkim sukcesem mężczyzny stoi kobieta? Zapewne tyle samo, ile w zdaniu, że każdy sukces ma wielu ojców. Żyć i być „like a boss” potrafią jednak nieliczni i niechętnie dzielą się tym przepisem. Od 3 grudnia stacja TTV rozpocznie emisję nowego programu, „Like a Bo$$”. Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, cały cykl pojawi się na antenie nadawcy wiosną przyszłego roku.

 

W nowym programie TTV widzowie poznają codzienne wybory, ukryte pragnienia, ale i zakręty, z którymi mierzą się bohaterowie, aby odnieść sukces i utrzymać się na szczycie. Swoje życie pokażą między innymi znany zawodnik MMA, Akop Szostak, znawca luksusowych nieruchomości i przyjemności, Dariusz „MrLuxury” Przewocki oraz mistrz w stylizacji i zdobieniu paznokci, Pablo Rozz.

Mimo, że na co dzień nie patrzą na ceny, to jednak życie boss ‘a ma swoje koszty. Niekiedy są to krew, pot i łzy, ale jeszcze częściej pasja, dobra zabawa i… właściwa kobieta. To wszystko musi kosztować! Jak żyć „Like a Bo$$”?

Program zadebiutuje na antenie TTV 3 grudnia, emisja premierowego odcinka w najbliższy piątek o godz. 22.30, a kolejnych – o godz. 22:00

Będzie to czteroodcinkowa zapowiedź serii, cały cykl pojawi się na antenie nadawcy wiosną przyszłego roku. Za jego produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *