Prasa - Ksiązka

„Linie życia” – nowy magazyn w każdy wtorek z „Faktem” (wideo)

Od 25 maja co wtorek z „Faktem” ukazywać się będzie magazyn „Linie życia” – tygodnik pełen historii o zwykłych ludziach, dostarczający pozytywnych emocji i wzruszeń.

 

– Pandemia pokazała, że lubimy czytać, interesujemy się zdrowiem, szukamy inspiracji do zmian w życiu, chętnie angażujemy się w sprawy społeczne. Stąd pomysł na „Linie życia”, magazyn o profilu true stories, z historiami napisanymi z dużą dbałością o polskie realia i aktualną sytuacjęmówi Marta Nowik, redaktor prowadząca.

28-stronicowy magazyn serwuje opowiadania w stałych sekcjach: Szczęśliwym trafem, Ze starego albumu, Rodzinne perypetie, Nie do wiary, Prawdziwy przyjaciel, Życie zaczyna się po pięćdziesiątce, jak również wyjątkową opowieść w odcinkach „Przychodnia Łagodnych”, której bohaterami są lekarze i ich pacjenci. Pismo kierowane jest głównie do kobiet 50+. Czytelniczki dzięki historiom ludzi „takich jak my” zmierzą się z problemami dnia codziennego, by dojść do przekonania, że zawsze jest nadzieja, trzeba dążyć do pokonywania trudności i osiągnięcia szczęścia. Niejednokrotnie znajdą w opowiadaniach podpowiedź, jak rozwiązać swój problem, zachętę do większej dbałości o zdrowie swoje i bliskich oraz impuls do podejmowania odważnych decyzji.

Tygodnik „Linie życia” będzie dołączany we wtorki do części nakładu Faktu i sprzedawany wraz z Faktem w cenie 3,80 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *