Lipcowe „Cztery Kąty” w niższej cenie na wakacje

We wtorek, 26 czerwca br. na rynku pojawi się najnowsze wydanie magazynu „Cztery Kąty” w specjalnej wakacyjnej cenie. W numerze redakcja jak zawsze pokazuje oryginalne prawdziwe wnętrza, a także prezentuje m.in. modne kolorowe kanapy, sprytne meble do małych wnętrz i ciche kuchenne AGD.

 

 

Ważny temat najnowszego numeru „Czterech Kątów” to meble i rozwiązania do małych wnętrz, które w jednej chwili pozwolą zmienić sypialnię w salon lub wyczarować kącik jadalny w kuchni. Redakcja prezentuje też najnowszy trend wnętrzarski – 25 modeli kolorowych kanap, dzięki którym wiosna i lato mogą gościć w domu przez cały rok.

W wydaniu czytelnicy znajdą również trzy projekty łazienek, metamorfozę pokoju nastolatka, wybór cichych sprzętów AGD w sam raz do otwartych kuchni oraz pomysły na ciekawe i praktyczne oświetlenie w łazience. Jak zawsze przedstawione zostały także prawdziwe wnętrza – w lipcowym numerze „Czterech Kątów” można obejrzeć m.in. mieszkanie w kojących odcieniach w Bielsku-Białej, wnętrze w starej bydgoskiej kamienicy, oraz mieszkanie miłośniczki Italii.

Lipcowe wydanie „Czterech Kątów” będzie dostępne w sprzedaży od wtorku, 26 czerwca br. w specjalnej wakacyjnej cenie – 5,99 zł.

Numer wspiera promocja w radiu (radiostacje Agory), w prasie (czasopisma Agory, „Mój Piękny Ogród”), w telewizji (Domo+, Romance TV), na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w kinach sieci Helios. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu pionu czasopisma Agory.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.