Lipcowe nowości dla dzieci w Canal+ online

Te wakacje będą pełne przygód! Wspólnie z CANAL+ online oraz kanałami MiniMini+ i teleTOON+ poznamy nowe bajkowe postacie, które zabiorą najmłodszych widzów do świata doskonałej zabawy. Będą to perypetie Gusa – małego rycerza, rodziny Treflików, Kapitana Majtasa oraz Lulusia i Kropki. Wyruszymy również na misję ratowania Ziemi. Zdecydowanie jest na co czekać!

 

BOBASKI I MIŚ, MiniMini+ od 5 lipca o godz. 7:00 & 11:55 (pon. – pt.) oraz online na canalplus.com od 6 lipca

Bohaterami tej uroczej serii dla najmłodszych są Bobasek Dziewczynka i Bobasek Chłopczyk. Ich najlepszym przyjacielem jest Miś, który towarzyszy im w poznawaniu otoczenia, nowych kształtów i kolorów. Dialogi zastępują delikatne dźwięki i łagodna muzyka. Sympatyczna animacja przypadnie do gustu wszystkim dzieciom powyżej drugiego roku życia. Bajka została wyprodukowana w gdyńskim KAZstudio.

GUS. MAŁY – WIELKI RYCERZ, MiniMini+ od 26 lipca o godz. 9:30 & 19:20 (pon. – pt.) oraz online na canalplus.com od 27 lipca

Dawno, dawno temu był sobie mały chłopiec Gus, który chciał zostać rycerzem. A ściśle mówiąc – największym rycerzem w królestwie Karamel! Gdy wsiadał na swego elektrycznego kucyka, z laserowym mieczem w dłoni, nikt i nic nie było w stanie go powstrzymać. Choć był małej postury, miał wielkie i waleczne serce. Drogie dzieci, poznajcie Gusa i jego niesamowite przygody!

LULUŚ I KROPKA BUDUJĄ, MiniMini+ od 20 lipca o godz. 8:05 & 16:35 (pon. – pt.) oraz online na canalplus.com od 21 lipca

Czas na kolejne perypetie królika Lulusia i biedronki Kropki! Zapraszamy na pełną ciepłego humoru, edukacyjną bajkę dla najmłodszych. Tytułowi bohaterowie uwielbiają konstruować maszyny i pojazdy. Wśród nich m.in. samolot, wyciąg narciarski, latarnia morska, wóz strażacki, dźwig, turbina wiatrowa, rakieta kosmiczna, pociąg, most, latający balon, a nawet igloo. Dzięki magicznej skrzynce z narzędziami mogą zbudować wszystko, o czym tylko zamarzą. Wszystkie te użyteczne konstrukcje posłużą także ich przyjaciołom. To idealna propozycja dla wszystkich małych miłośników pojazdów!

RODZINA TREFLIKÓW, teleTOON+ od 7 lipca codziennie o godz. 12:25 oraz online na canalplus.com od 8 lipca

„Rodzina Treflików” to pełna uroku, muzyczna animacja dla maluchów. Oryginalna polska seria została zrealizowana metodą poklatkową przez KAZstudio. W każdym z odcinków wykorzystano blisko 13 tysięcy zdjęć, a rozśpiewanym bohaterom użyczyli głosów znani i lubiani aktorzy – m.in. Magdalena Różczka, Jarosław Boberek czy Joanna Jabłczyńska. Rodzina Treflików w lekki, zrozumiały dla dzieci sposób uczy wytrwałości, odpowiedzialności i szacunku dla innych. Pokazuje, jak ważna jest rodzina i przyjaźń, ochrona przyrody oraz ciekawość świata. Sylwetki bohaterów i elementy scenografii wydrukowano w technologii 3D.

WIELKIE PRZYGODY KAPITANA MAJTASA 2, teleTOON+ od 12 lipca codziennie o godz. 11:00 & 20:50 oraz online na canalplus.com od 13 lipca

Drugi sezon serialu zrealizowanego na podstawie ilustrowanych powieści dla dzieci o Kapitanie Majtasie powraca na ekrany! Na małych widzów czekają nowe perypetie George’a i Harolda – kumpli z podstawówki. Nadeszły upragnione wakacje i chłopcy wyjeżdżają na obóz nad jeziorem. Niespodziewanie trafiają jednak do dwóch różnych biwaków, położonych blisko siebie. Co gorsza, w obu tych miejscach rządzi dyrektor szkoły, pan Krupp! Chłopcy dosłownie stają na głowie, by móc spędzić ferie razem. Czy uda im się postawić na swoim?

METEOHEROES: NA RATUNEK ZIEMI, teleTOON+ od 26 lipca o godz. 12:00 & 15:35 (pon. – pt.) oraz online na canalplus.com od 27 lipca

Zapraszamy na niesamowite przygody sześciorga dzieci obdarzonych magicznymi mocami, dzięki którym przeistaczają się w superbohaterów – MeteoHeroes. A wszystko to, by ratować środowisko naturalne przed zagrożeniami, jakie stwarza człowiek. Dlaczego trzeba chronić rośliny, zwierzęta, dbać o czystość powietrza i gleby, segregować śmieci oraz ograniczać zużycie wody i prądu? Wspólnie z małymi bohaterami ruszajmy na ratunek Ziemi! Animacja z ekologicznym przesłaniem podbija serca najmłodszych na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *