Lipcowe premiery VOD od Kino Świat (wideo)

Nowa komedia twórcy kultowej „Legalnej blondynki”, weselna komedia romantyczna z laureatami Oscara – Diane Keaton i Jeremym Ironsem oraz pustynny thriller science fiction o epidemii morderczego wirusa.

 

I ZNOWU WESELE (16.07)

 

 

Jak przetrwać maraton wesel, gdy unika się zobowiązań i poważnych planów na przyszłość? Reżyser kinowego przeboju „Legalna blondynka” przedstawia nową komedię romantyczną o parze, która musi przeżyć siedem wesel w ciągu roku.

W rolach głównych występują: Sarah Hyland („Akademia wampirów”, „Współczesna rodzina”) i Tyler James Williams („Wszyscy nienawidzą Chrisa”, „Detroit”).

 

MIŁOŚĆ, ŚLUB I INNE NIESZCZĘŚCIA (23.07)

 

 

Nagrodzeni Oscarem Diane Keaton („Annie Hall”) i Jeremy Irons („Lolita”) oraz Maggie Grace („Uprowadzona”) w rozgrzewającej serca komedii romantycznej, której bohaterami są poszukujący szczęścia i miłości organizatorzy wesel.

Za reżyserię „Miłości, ślubu i innych nieszczęść” odpowiada specjalista od komedii, Dennis Dugan – autor hitów „Duże dzieci”, „Jack i Jill”, „Nie zadzieraj z fryzjerem” i „Farciarz Gilmore”. Film producentów nagrodzonego pięcioma Oscarami „Artysty” i „Jestem taka piękna”.

 

DUSTWALKER (9.07)

 

 

Trzymająca w napięciu historia odizolowanego od świata australijskiego miasteczka, stającego w obliczu epidemii śmiercionośnego wirusa z kosmosu. Pełne akcji połączenie thrillera i science fiction, które mrozi krew w żyłach.

Za reżyserię filmu odpowiada Sandra Sciberras („Caterpillar Wish”), a w obsadzie znaleźli się m.in. Stef Dawson („Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”), Cassandra Magrath („Wolf Creek”) i Jolene Anderson („Cena życia”).

 

Filmy będą dostępne online na platformach: Premiery CANAL+, Canal+, nc+ GO, Player, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea, Toya.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *