MediaZapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanale AXN

2 lipca widzowie AXN będą świadkami walk bogów rzymskiej areny w kasowym hicie Ridleya Scotta, Gladiator. 15 lipca AXN pokaże trzecią część Mumii, w której rodzina O’Conellów stanie do walki ze zmartwychwstałym cesarzem starożytnych Chin. 22 lipca w AXN premiera filmu Plan doskonały ze świetnymi kreacjami Denzela Washingtona i Jodie Foster. W nadchodzącym miesiącu AXN pokaże także finałowe odcinki serialu A.P.B.

Gladiator to epicka opowieść Ridleya Scotta o generale Maximusie Decimusie Meridiusie (w tej roli Russel Crowe), który zostaje zdradzony przez Kommodusa, ambitnego syna cesarza Marka Aureliusza. Rodzina Maximusa zostaje zamordowana, a on sam trafia do niewoli. Walcząc na rzymskiej arenie, były generał stopniowo zdobywa sławę i posłuch wśród innych niewolników.  Film Gladiator w niedzielę 2 lipca o godz. 20:00 w AXN.

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka to trzecia odsłona kinowego hitu Mumia. Alex O’Connell (Luke Ford), syn słynnych pogromców mumii, Ricka (Brendan Fraser) i Evy (Maria Bello) O’Connel, odkrywa na dalekim wschodzie mumię pierwszego cesarza z dynastii Qin – istoty zdolnej do zmiany kształtu. Dwa tysiące lat temu cesarz Han pragnął stać się nieśmiertelny. Sprowadził czarownicę, która rzuciła na niego klątwę i zmieniła go wraz z armią w terakotowe posągi. Kiedy zaklęcie traci moc, rodzina O’Connellów musi powstrzymać wskrzeszonego cesarza i jego wojowników przed zawładnięciem światem. Film Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka w sobotę 15 lipca o godz. 19:50 w AXN.

Plan doskonały to zrealizowana przez Spike’a Lee historia genialnie przeprowadzonego napadu na bank. Czworo napastników, którym przewodzi Dalton (Clive Owen), zamyka się w budynku na Manhattanie wraz z kilkudziesięcioma zakładnikami. Rozpoczynają się negocjacje, które prowadzi doświadczony detektyw Keith Frazier (Denzel Washington). Wszystko wskazuje na to, że policjantowi przyszło zmierzyć się z kolejnymi przestępcami, którzy chcą szybko się wzbogacić. Kiedy jednak pojawia się u niego wpływowa Madeleine White (Jodie Foster) i oferuje natychmiastowy awans za drobną przysługę, Frazier zdaje sobie sprawę, że w tej grze nie chodzi tylko o pieniądze. Premiera filmu Plan doskonały w sobotę 22 lipca o godz. 22:00 w AXN.

W lipcu widzowie obejrzą także finałowe odcinki serialu A.P.B. Ostatnie przygody milionera, który szukając sprawiedliwości postanowił stworzyć własny posterunek policji, będzie można obejrzeć 27 lipca o godz. 21:00 w AXN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *