Zapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanale TNT

W lipcu na antenie TNT premiera serialu o życiu Williama Szekspira. Historia rozpoczyna się, gdy młody Will pojawia się w szesnastowiecznym, londyńskim teatrze.

 

WILL
Premiera w czwartek 13 lipca o 21:00
Emisja w czwartki o 21:00
W lipcu na antenie TNT premiera serialu o życiu Williama Szekspira. Historia rozpoczyna się, gdy młody Will pojawia się w szesnastowiecznym, londyńskim teatrze. Artysta musi skonfrontować swój talent z oceną publiczności. Bohater zmierzy się z trudną rzeczywistością, w której dominują rozpieszczeni widzowie, tandetne festyny i fanatyzm religijny. Na swojej drodze spotka też Alice Burbage, która ma wielki talent aktorski, ale normy społeczne nie pozwalają jej spełnić się na scenie. W rolę tytułowego Willa wcieli się debiutujący na małym ekranie Laurie Davidson.
W dniu premiery serialu stacja przygotowała też specjalny maraton „Wieczór kostiumowy”. Widzowie będą mogli zobaczyć takie filmy jak: „Zakochany Szekspir (godz. 15:45), „Vanity Fair. Targowisko próżności” (godz. 18:15) oraz „Duma i uprzedzenie” (godz. 22:05).
DZIEŃ FRANCUSKIEJ KOMEDII
Emisja filmów w piątek 14 lipca od 07:35
07:35 Człowiek z tatuażem;
09:25 Kapuśniaczek;
11:30 Wielkie wakacje;
13:15 Napad na bank
15:00 Skąpiec;
16:35 Skrzydełko czy nóżka;
18:45 Gamoń;
21:00 Wielka włóczęga
23:35 Zwariowany weekend;
01:35 Zawieszeni na drzewie;
03:05 Panowie dbajcie o żony
14 lipca Francuzi obchodzą święto Bastylii, tego dnia TNT zaprasza na maraton francuskich komedii z udziałem jednego z najpopularniejszych aktorów tego gatunku – Louisa de Funèsa. Obok takich propozycji jak „Skrzydełko czy nóżka” oraz „Gamoń” widzowie będą też mogli zobaczyć oparty na komedii Moliera film „Skąpiec”.
Jest to historia chciwego Harpagona, który żyje w XVII-wiecznej Francji i zamierza powiększać swój majątek, wydając dzieci bogato za mąż. Córka i syn wspólnie obmyślają sprytny plan, który ma odwieźć ojca od jego pomysłu.
ANGIE TRIBECA
Emisja w niedziele o 20:05 i 20:30
Detektyw Angie Tribeca i jej ekscentryczny zespół rozwiążą kolejne, nawet najbardziej absurdalne zagadki kryminalne Los Angeles. W finałowych odcinkach pierwszego sezonu Tribeca i jej nowy partner Geils zajmą się sprawą gangu, który napada na banki, jednak w trakcie prowadzenia śledztwa wszystko się skomplikuje, a para detektywów trafi do więzienia. Gdy uda im się opuścić areszt, Angie będzie musiała zająć się ratowaniem Geils’a, który zostanie porwany.
WIELKIE KINO
Emisja filmu w każdą środę o 21:00
05.07. – Kroniki Riddicka
12.07. – Starcie tytanów
19.07. – Mumia
26.07. – Mumia Powraca
Lipcowe „Wielkie kino” TNT to m.in. takie filmy jak „Mumia” i „Mumia powraca”. Fanom fantasy stacja proponuje też „Starcie tytanów” – historię Perseusza, który wraz z grupą ochotników wyrusza w niebezpieczną podróż do zakazanego świata, gdzie rządzi Hades. Mściwy bóg zmarłych zamierza odebrać władzę Zeusowi i sprowadzić na Ziemię chaos.
Śmiałkowie, którzy będą chcieli go powstrzymać i podejmą się udziału w tej wyprawie, będą musieli po drodze pokonać groźne bestie i demony, a Perseusz przeżyje tylko wtedy, gdy będzie miał odwagę przeciwstawić się swojemu przeznaczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *