MediaZapowiedzi TV

Lipiec na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanałów kanałów Cartoon Network i Boomerang na nadchodzący miesiąc lipiec.

 

 

 

WRZUĆ NA LUZ Z WATTERSONAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 LIPCA O 18:25
EMISJA CODZIENNIE O 18:25

Tym razem rodzina niesamowitego, niebieskiego kota Gumballa wciela się w rolę konferansjerów i zapowiada ulubione kreskówki widzów! Spotkaj się z Gumballem, Darwinem i Anais oraz ich rodzicami oraz sprawdź, co mają do powiedzenia o kultowych serialach Cartoon Network.

W lipcu ci szaleni prezenterzy będą poprzedzać emisję odcinków serialu „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” oraz „Craiga znad Potoku”. Tegoroczne wakacje pełne będą przygód i pozwolą dzieciom przypomnieć sobie najlepsze fragmenty najpopularniejszych produkcji Cartoon Network!

NINJAGO
PREMIERA NOWEGO SEZONU W PONIEDZIAŁEK 20 LIPCA O 18:00
EMISJA CODZIENNIE O 18:00

Wojownicy LEGO: Kai, Jay, Cole i Zane wracają! Tym razem Ninja zostają wciągnięci w tajemniczą i niebezpieczną grę Prime Empire, w której mogą wcielić się w kogokolwiek zechcą. Ta zabawa wymknie się spod kontroli, kiedy okaże się, że bez śladu znikają kolejni gracze.

Wtedy drużyna bohaterów wkroczy do akcji i użyje swoich umiejętności, by przejść przez kolejne poziomy oraz zmierzyć się z niebezpiecznym Unagami. Wojownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, by przedostać się na sam koniec gry i wygrać w finałowej bitwie!

MOC 10!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 LIPCA O 20:50
EMISJA CODZIENNIE O 20:50

Dzięki „Moc 10!” można przypomnieć sobie supermoce wszystkich obcych, w których zamienia się odważny Ben! W wakacje widzowie Cartoon Network będą mieli okazję raz jeszcze zobaczyć najlepsze odcinki kultowego serialu i przygotować się na jego premierową odsłonę w październiku.

Ben wraz ze swoją niezawodną drużyną Tennysonów, czyli rezolutną kuzynką Gwen oraz pomysłowym dziadkiem Maxem, znowu wyruszy w podróż Gruchotem, by pokonać swoich wrogów i uratować świat! Chłopak będzie musiał stawić czoła niebezpiecznym wyzwaniom i wygrać wiele pojedynków, by udowodnić swoją moc i nauczyć się jej odpowiednio używać!

 

 

JAK PIES Z KOTEM
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 LIPCA O 15:00
EMISJA CODZIENNIE O 15:00

W lipcu Boomerang zaprasza swoich widzów na spotkanie z ulubionymi czworonożnymi bohaterami! Niesforni Tom i Jerry, szop w przebraniu kota Taffy czy stateczny mops Mike umilą wakacyjne popołudnia i rozbawią do łez.

Szalone przygody, zaskakujące niespodzianki, wesołe pościgi – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na tych, którzy zasiądą przed telewizorami! Sprawdź, jak dobrze znasz wszystkich zwierzęcych bohaterów Boomeranga i przenieś się do zwariowanego świata kotów i psów!

BEN 10
PREMIERA NOWEGO SEZONU W PONIEDZIAŁEK 13 LIPCA O 12:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 12:00

Już w lipcu na antenie Boomeranga premiera czwartego sezonu „Ben 10”! Historia tego chłopaka rozpoczyna się podczas wakacji, kiedy przypadkiem znajduje magiczny zegarek – Omnitrix.

Ben opanował już swoje moce i bardzo dobrze idzie mu przeistaczanie się w dziesięciu obcych obdarzonych niesamowitymi siłami.

W nowym sezonie ponownie spotka się oko w oko z Zombozo czy Kevinem 11. Rodzina Tennysonów weźmie też udział w wyścigu, który tylko pozornie będzie zwykłą zabawą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *