MediaZapowiedzi TV

Lipiec na kanale CBS Reality

W lipcu szczególnej uwadze CBS Reality poleca finał 1. sezonu serii „Niesłusznie skazani”. W programie reporterka śledcza Louise Shorter ponownie bada jedne z największych pomyłek sądowych w brytyjskiej historii kryminalnej. Ostatni odcinek analizuje sprawę Stefana Kiszko, który został niesłusznie skazany za zabójstwo 11-latki i spędził w więzieniu 16 lat. W nadchodzącym miesiącu CBS Reality zaprasza również na 1. i 2. sezon serii „Policjantki na służbie”. Trzymający w napięciu serial dokumentalny prezentuje unikatowe spojrzenie na policję w North Yorkshire i niezwykłą rzeczywistość, z jaką zmagają się kobiety w policji. Program opisuje wymagania stojące przed funkcjonariuszkami w Wielkiej Brytanii, niebezpieczeństwa, z którymi borykają się na co dzień oraz wpływ, jaki zawodowa rutyna ma na ich życie prywatne.

 

NIESŁUSZNIE SKAZANI
Sezon 1.
Finał sezonu w niedzielę 9 lipca o 22:00

W programie reporterka śledcza Louise Shorter ponownie przebada jedne z największych pomyłek
sądowych w brytyjskiej historii kryminalnej. Sprawy, w których zniszczono życie osobom niesłusznie oskarżonym o popełnienie morderstw.

Ostatni odcinek analizuje sprawę Stefana Kiszko. W październiku 1975 r. 11-letnia uczennica Rochdale Lesley Molseed zaginęła podczas spaceru do sklepu po bochenek chleba. W ciągu kilku dni miejscowy mężczyzna o imieniu Stefan Kiszko został aresztowany i oskarżony o jej morderstwo. Po jego stronie stała jedynie matka oraz prawnik Campbell Malone. Stefan spędził 16 lat w więzieniu, podczas gdy prawdziwy zabójca cieszył się wolnością.

POLICJANTKI NA SŁUŻBIE
Sezon 1. i 2.
Tylko w CBS Reality
Codziennie o 19:00 i 20:00 od 14 do 21 lipca

Odsetek policjantek w Anglii i Walii niemal podwoił się w ciągu ostatnich 20 lat. Policja North Yorkshire, w której liczba kobiet na wyższych stanowiskach jest imponująca, nadzoruje zespół ponad 2500 funkcjonariuszy i pracowników, co stanowi jeden z największych obszarów spośród wszystkich sił w Wielkiej Brytanii.

Trzymający w napięciu serial dokumentalny prezentuje unikatowe spojrzenie na policję w North Yorkshire i niezwykłą rzeczywistość, z jaką zmagają się kobiety w policji – praca na pierwszej linii frontu nigdy nie była trudniejsza. Ta 10-odcinkowa seria opisuje wymagania stojące przed funkcjonariuszkami w Wielkiej Brytanii, niebezpieczeństwa, z którymi borykają się na co dzień oraz wpływ, jaki zawodowa rutyna ma na ich życie prywatne.

Serial śledzi pracę kobiet na każdym szczeblu policji, od charyzmatycznej komendant Lisy Winward po najnowsze rekrutki. Każdy odcinek przedstawia historie trzech kobiet – funkcjonariuszek i pracowniczek, które będą nam towarzyszyć przez całą serię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *