Lipiec na kanale Lifetime

Telewizja Lifetime zaprezentuje zmagania młodych tancerek i ich pełnych poświęceń matek w popularnym programie Dance Moms. Wszystkich fanów historii z kryminałem w tle, zapraszamy na cykle Niebezpieczne namiętności oraz Mroczne sekrety Ameryki.

 

 

DANCE MOMS
Dance Moms S8
W soboty, od 13 lipca o 18:00 w Lifetime

Po raz kolejny program Dance Moms podąży za pierwszymi krokami dzieci na drodze do statusu gwiazdy w renomowanej szkole tańca – Abby Lee Dance Company, pod okiem pełnej pasji, ale i wymagań – Abby Lee Miller. Pokaże kochające matki, które wspierają swoje dzieci podczas każdego dygnięcia, każdej próby i każdego występu.

W Dance Moms występują niesamowici bohaterowie. Program odkrywa blaski i cienie sezonu konkursów tanecznych, przedstawia momenty chwały i dramatu bohaterów, walczących o najwyższe trofea na ogólnonarodowych turniejach. Skupiając się na postaci oddanej swojej pasji Abby Lee Miller, która z jednej strony uczy swoich młodych, zdolnych adeptów, a z drugiej strony mierzy się z żarliwością matek, które zrobią wszystko, by zrealizować marzenia ich dzieci. Seria stara się odpowiedzieć na od dawna zadawane pytania o to, co tak naprawdę dzieje się za kulisami szybko rozwijającego się i kontrowersyjnego świata tanecznej rywalizacji.

NIEBEZPIECZNE NAMIĘTNOŚCI

MÓJ PRZYJACIEL STALKER
Wrong Friend
W piątek, 12 lipca o 21:00 w Lifetime

Kiedy Riley poznaje Chrisa, widzi w nim przystojnego, czarującego i uczuciowego mężczyznę.  Wydaje się ideałem. Jednak na imprezie w jego domu Riley dostrzega również ciemniejszą stronę charakteru Chrisa.

Stopniowo jego zainteresowanie dziewczyną przeradza się w obsesję, a jej życie w koszmar. Riley musi się dowiedzieć, jakie są rzeczywiste intencje chłopaka. Występują: Vivica A. Fox, Michael Pare, Li Eubanks, Jared Scott, Galyn Gorg i Tracey Nelson.

PRZYPADKOWY KOCHANEK
Wrong Teacher
W piątek, 19 lipca o 21:00 w Lifetime

Nauczycielka i autorka książek, Charlotte Hansen, spędza upojną noc z młodym mężczyzną, Chrisem Williamsem. Jak się okazuje jej przypadkowy kochanek ma zaledwie 18 lat i jest nowym uczniem liceum, w którym Charlotte pracuje. Kobieta chce jak najszybciej zapomnieć o incydencie, ale chłopak nie daje za wygraną. Dyrektorka szkoły, Burns, i jej zastępca, Clark, widzą, że nauczycielkę i ucznia coś łączy.

Tymczasem Chris zauroczony Charlotte nie cofa się przed niczym, by ją zdobyć. Do czego jest zdolny się posunąć? Występują: Jessica Morris, Philip McElroy, Jason Shane Scott, Dominique Swain, Dee Wallace, Eric Roberts, i Vivica A. Fox.

ZABIĆ STARSZEGO PANA
Wrong Man
W piątki, od 26 lipca o 21:00 w Lifetime

Po przedwczesnej śmierci swojej babci młoda kobieta wraca do rodzinnego domu. Tam odkrywa, że przystojny i sympatyczny mężczyzna, który opiekuje się jej dziadkiem, w rzeczywistości nie jest taki, jak się wydaje. Występują: Vivica A. Fox, Jessica Morris, Rib Hillis i Michael Pare. (2017)

MROCZNE SEKRETY AMERYKI

ZAKAZANA MIŁOŚĆ: POKOCHAŁAM 13-LATKA
Mary Kay LeTourneau: Autobiography
W czwartek, 18 lipca o 21:00 w Lifetime

Zadziwiająca historia nauczycielki ze szkoły podstawowej w Seattle, której romans z 13-letnim chłopcem stał się międzynarodową sensacją medialną – i skończył się dla niej wyrokiem ponad siedmiu lat więzienia.

Mary przedstawia emocjonalną historię swojego zakazanego związku z Villim Flauau, opowiadając o problemach prawnych i burzy medialnej, o tym, jak skandal odbił się na jej dzieciach, jak w końcu pobrała się z Villim i jak dziś wygląda ich wspólne życie.

W programie prócz obojga głównych bohaterów wypowiadają się też prawnicy Mary, jej przyjaciele i znajoma z więziennej celi.

KTO ZABIŁ NASZĄ WNUCZKĘ
Casey Anthony’s Parents Speak
W czwartek, 25 lipca o 21:00 w Lifetime

Dziesięć lat po głośnym zniknięciu i tajemniczej śmierci trzyletniej Caylee Anthony jej dziadkowie, George i Cindy Anthony, opowiadają Elizabeth Vargas o swoim życiu. Rozmowa odbywa się w domu, w którym wychowywali swoją córkę Casey i w którym nadal mieszkają.

George i Cindy wyjawiają intymne i bolesne szczegóły dokładnie w dekadę po tragicznych wydarzeniach, odwiedzają też wraz z widzami kluczowe miejsca, takie jak las, w którym znaleziono szczątki Caylee. Po raz pierwszy rzucają światło na skomplikowaną prawdę o rodzinnych relacjach, napięciach i własnych rozbieżnych opiniach co do niewinności córki.

UWIĘZIONA POD ZIEMIĄ
Elizabeth Shoaf: The Girl in a Bunker
W czwartek, 1 sierpnia o 21:00 w Lifetime

Dokument poświęcony przerażającej, ale prawdziwej historii Elizabeth Shoaf, 14-letniej dziewczynki porwanej w drodze ze szkoły.

Na program składają się materiały reporterskie oraz rozmowy z samą Elizabeth, jej rodzicami i policjantami zaangażowanymi w tę sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *