MediaZapowiedzi TV

Listopad na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanałów Cartoon Network i Boomerang, na nadchodzący miesiąc listopad.

KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 19 LISTOPADA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 15:35

W listopadzie na antenie Cartoon Network pojawi się premiera drugiego sezonu „Klopsików i innych zjawisk pogodowych”. Flintowi Lockwoodowi przyświeca jedna, bardzo szczytna idea – chce swoimi zabawnymi wynalazkami sprawić, by świat był lepszy.

Choć to poważne zadanie, nie znaczy jednak, że młody naukowiec nie może się przy tym świetnie bawić! Stworzy więc niesamowitą maszynę do ożywiania wymyślonych przyjaciół, zapuści wąsy, a nawet powiększy sobie ręce. Czym jeszcze zaskoczy wszystkich pomysłowy bohater? Odpowiedź w listopadzie w Cartoon Network.

NINJAGO – MISTRZOWIE SPINJITZU
PREMIERA W NIEDZIELĘ 4 LISTOPADA O 8:45
EMISJA W NIEDZIELE O 8:45

Cartoon Network zaprasza na nowe przygody dzielnych wojowników z dalekiego wschodu. W dziewiątym sezonie serialu bohaterowie z Ninjago zyskają nowego sojusznika i zorganizują podziemny ruch oporu, by ocalić swoje miasto przed okrutnymi rządami Garmadona.

Mistrzowie Spinjitzu będą musieli posłużyć się doskonale opracowaną strategią, wielkim sprytem i opanowaniem oraz niezwykłą odwagą, aby pokonać bezwzględnego wroga.

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 26 LISTOPADA O 20:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:20

Fani „Atomówek” będą mogli spędzić ponure jesienne wieczory w towarzystwie swoich ulubionych superbohaterek! W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu, najbardziej niebezpieczni przestępcy Townsville staną do wyścigu o tajemniczą skrzynię burmistrza. Jeśli uda im się zwyciężyć, spróbują przejąć kontrolę nad miastem. Bójka, Bajka i Brawurka zrobią wszystko, by temu zapobiec!

30 listopada w Cartoon Network pojawi się też wyjątkowy, czteroczęściowy odcinek „Mały świat”, w którym dziewczynki będą toczyć pojedynki bardzo daleko od ich rodzinnego miasta – w śnieżnej Arktyce.

TRANSFORMERS: CYBERVERSE
PREMIERA W SOBOTĘ 24 LISTOPADA O 20:45
EMISJA W SOBOTĘ 24 I NIEDZIELĘ 25 LISTOPADA O 20:45

Autoboty zaskoczą wszystkich kolejnymi niesamowitymi pojedynkami w nowych odcinkach pierwszego sezonu „Transformers: Cyberverse”. Bumblebee przybywa na Ziemię, by wykonać niezwykle ważną misję, niestety jego amnezja to uniemożliwia.

Strzępki wspomnień kierują go do Windblade’a, przez którego dowiaduje się, kim jest potężny przywódca Deceptikonów, Megatron. Kolejne spotkania z seekerami mają zbliżyć żółtego zwiadowcę do odzyskania pamięci i uratowania planety przed zagładą.

IMPREZA Z KICIĄ ROŻEK
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA O 17:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:40

Kto inny jeśli nie Kicia Rożek zadba o dobry humor i tylko pozytywne emocje widzów przed telewizorami? W listopadzie zabawna kotka – jednorożec pojawi się w Boomerangu w codziennym imprezowym maratonie serialu.

Tym razem zatroszczy się o najlepsze i najbardziej radosne przyjęcie urodzinowe dla swojego młodszego brata Piesio Rożka. Niestety, ktoś odważy się ukraść jego wyjątkowe marzenie, dlatego nieustępliwa, różowa władczyni królestwa będzie musiała rozprawić się ze złodziejem we własnym, bardzo pozytywnym stylu.

 

 

NOWE ZWARIOWANE MELODIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 19 LISTOPADA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40

Boomerang zaprasza na premierę trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii”. Wśród zabawnych przygód bohaterów znajdzie się spotkanie Bugsa z dwoma trollami, które spróbują zaserwować sprytnego królika jako danie główne dla swojego przywódcy.

Kiedy indziej Kaczor Duffy straci głowę dla lodowej rzeźby łabędzicy, a wszystko z powodu niedowidzenia po zakroplenia oczu przez optometrystę. Te i inne szalone losy beztroskich postaci czekają na widzów już w listopadzie.

BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 19:15

Ekscytujące pojedynki młodego Bena 10 będzie można już w listopadzie oglądać w Boomerangu. W jednym z odcinków niepozorna wizyta rodziny Tennysonów na campingu przerodzi się w kolejną bohaterską przygodę.

Wyjątkowy chłopiec wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem ruszą na poszukiwanie niebezpiecznego mieszkańca lasu – Amnezjeti. Okaże się jednak, że tajemnicze Yeti jest materiałem na przyjaciela i może być wielkim wsparciem w rozprawieniu się z groźnymi przestępcami.

WEEKEND Z JASIEM FASOLĄ
PREMIERA W SOBOTĘ 3 LISTOPADA O 9:55
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELĘ O 9:55

Jaś Fasola jak zwykle przysporzy widzom wielu powodów do śmiechu! W listopadowe weekendy w Boomerangu niesforny Brytyjczyk zaskoczy wszystkich kolejnymi zabawnymi przygodami.

W ramach specjalnego maratonu serialu będzie można zobaczyć ucieczkę Jasia przed ochroną, po tym, jak z muzeum archeologicznego zniknie cenny eksponat. Innym razem bohater postanowi zostać fotografem przyrodniczym i doprowadzi do kolejnego pościgu za nim – tym razem psów tropiących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *